Debiuty 2015 – ruszyła sprzedaż biletów!

banner_debiuty_2015_data_2400-850_chrzescijanskiegranie

 

Już dzisiaj ruszyła sprzedaż e-biletów na najciekawsze wydarzenie tej wiosny! Koncert Debiuty po raz piąty odbędzie się 12 kwietnia o 17.00 w Katolickim Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE w Warszawie. Na scenie zobaczymy popowy Beu, reggae owy klerycki zespół Good God i uwielbieniowo – popowy Soudarion. Są to formacje, które już niedługo mogą zmienić polski rynek muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Zapraszamy już dzisiaj na Dewajtis 3! Bilety w cenie 10 zł. można zakupić na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl Od 1 marca również w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul.Dewajtis 3 – wejście B.

 

 

Kup bilet na Koncert Debiuty 2015 na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

12 kwietnia 2015 roku w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach o tytuł „Debiut Roku 2015” powalczą zespoły:

 

Beu – wytypowany przez „Listę z mocą”,
Soudarion – wybrany przez www.chrzescijanskiegranie.pl,
Good God – wyłoniony w internetowym głosowaniu publiczności.

 

 

Koncert Debiuty odbywa się od 2011 roku i jest największym festiwalem muzyki chrześcijańskiej w Polsce, promującym młodych twórców. Spośród wykonawców co roku publiczność oraz jury przyznają osobne nagrody „Debiut Roku”. W ubiegłych latach laureatami tego tytułu były zespoły: Love Story (2011), StronaB (2012), Kanaan (2013) i Mocni w Wierze (2014).

 

 

 

Zespół Soudarion zaprasza na koncert Debiuty

 

 

Patronką festiwalu w 2013 roku została śp. Monika Brzoza – współorganizatorka i pomysłodawczyni wielu akcji ewangelizacyjnych oraz inicjatyw promujących kulturę chrześcijańską. Jej życie było świadectwem ufności w Miłosierdzie Boże. Zmarła 29 października 2010 r. po długiej chorobie, a w swoim ostatnim liście napisała: „Ja nie umieram. Ja wchodzę w Miłość”.

 

Organizatorzy
Organizatorami koncertu jest Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce, ChrześcijańskieGranie.pl oraz Fundacja Chrześcijańskie Granie.

 

Partnerzy Fundacja Kapucyńska, Fundacja Otwarte Serce

 

Sponsorzy TOLLE.pl, Wielka Wola, Kondrat- Media, Dystrybucja Katolicka

 

Patronat honorowy
Kardynał Kazimierz Nycz – Metropolita Warszawski
Arcybiskup Henryk Hoser – Biskup Diecezji Warszawsko -Praskiej
Biskup Grzegorz Ryś – Przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji

 

Patronat medialny
Rdn Małopolska, Rdn Nowy Sącz, Radio Warszawa, Gospelbox, Lista z Mocą, Droga, profeto.pl, opoka.org.pl, Muzyczne Dary, Dobre Media Tv, KMDM.pl, koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, DEON.pl, Gość Niedzielny, Męskie Plutony Różańcowe, Radio Wnet, KDM.pl

 

Więcej informacji na www.chrzescijanskiegranie.pl i www.koncertdebiuty.pl

 

Może Ci się również spodoba