„Effatha” reedytowana – muzyczny bestseller znów w sprzedaży!

effatha1Złoty Krążek 2014 za najlepszą sprzedaż. Wyprzedanie całego nakładu. Wiele pytań od fanów i miesiące oczekiwania. Z radością możemy napisać – płyta magda.leny frączek „Effatha” jest znów w sprzedaży! Zapraszamy na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Magdalena Frączek po ogromnym sukcesie płyty „Talitha kum”, nagranej z zespołem Love Story (Złoty Krążek 2012 i 2013, nakład już dawno wyczerpany) nagrała swój pierwszy solowy album „Effatha” w 2013 roku. Producentem ponownie został Leszek Łuszcz (współpracyjącym m.in. z Renatą Przemyk, Julią Marcell, Marią Peszek), a premiera płyty miała miejsce w Hybrydach (Warszawa).

„Effatha” to 11 utworów, 11 twarzy Kobiety, 11 muzycznych odsłon. Składają się nań teksty wrażliwe, różnorodna, nowocześnie brzmiąca muzyka oraz pomysł z samej duszy młodej artystki. Do piosenki „Weronika” powstał świetny teledysk.

„reedycja płyty zawiera zminimalizowaną szatę graficzną oraz dwie wersje okładki. króluje biel i czerwień. i muzyka, debiutancka.” – pisze na facebooku artystka.

Zapraszamy do kupienia reedycji płyty „Effatha” w naszym sklepie >>>

 

Magda.lena tymczasem jest w trakcie swojej letniej trasy koncertowej – zobaczycie ją m.ni. w Zakopanem (06.07.2015), Mogilnie (12.07.2015), Rabce – Zdroju (08.08.2015) oraz Łodzi (29.08.2015) – więcej informacji znajdziecie na profilu facebookowym artystki.

Może Ci się również spodoba