Feniks 2017 – zgłoszenia tylko do 5 lutego!

Feniks 2017 - zgłoszenia

Wydałeś / nagrałeś płytę? Chcesz znaleźć się w gronie laureatów nagrody FENIKS 2017? Jeszcze do 5 lutego można się zgłosić! Stowarzyszenie Wydawców Katolickich przyjmuje zgłoszenia – druki do pobrania na www.swk.pl

Zobacz też: Coś dalej. Targi Wydawców Katolickich debiutanckim okiem. [relacja]

 

Tradycyjnie od 19 lat, Stowarzyszenie Wydawców Katolickich ogłasza Konkurs na nagrody FENIKS 2017. Jeszcze do 5 lutego wydawcy, autorzy i sympatycy mogą zgłaszać książki, filmy oraz albumy muzyczne do tej prestiżowej nagrody. Wyniki jak zwykle podczas Targów Wydawców Katolickich w Warszawie. Zachęcamy twórców, szczególnie wydawnictw muzycznych do zgłaszania wydanych w ostatnim roku płyt z muzyką chrześcijańską. Laureatami w kategorii muzyka chrześcijańska zostali tacy wykonawcy jak: magda.lena frączek, Zetaigreka/Wyrwani z Niewoli czy Marcin Styczeń.

Pliki zgłoszenia i regulaminu dotyczące nagrody FENIKS 2017 można pobrać ze strony www.swk.pl z zakładki FENIKS’2017.

XXIII Targi Wydawców Katolickich w Warszawie odbędą się w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2017 w Arkadach Kubickiego. Jak co roku kilkuset wystawców będzie prezentowało najlepszą muzykę chrześcijańską, filmy religijne, książki oraz konferencje i multimedia.

 

Może Ci się również spodoba