Festiwal Chrześcijańskie Granie 2014 – zgłoś zespół!

Festwial Chrzescijanskie Granie

[wpsr_facebook]

Trwają przygotowania do Festiwalu Chrześcijańskie Granie 2014, który odbędzie się od 18 do 19 października w warszawskim Dobrym Miejscu. Planowane są aż dwa dni koncertów. Wiemy już,  że pierwszy dzień imprezy będzie pod znakiem uwielbienia i Hip – hopu oraz akcji Grajmy! Chrześcijańskie Granie. Szczegółowy program czwartej edycji Festiwalu poznamy pod koniec sierpnia.

 

Jak przystało na Chrześcijańskie Granie – do udziału w Festiwalu chce zaprosić też zespoły debiutanckie. Tym razem takie, które nigdy jeszcze nie grały w Dobrym Miejscu.

Do 31 sierpnia zespoły można zgłaszać mailowo na adres: chrzescijanskiegranie@gmail.comW zgłoszeniu wymagane są trzy utwory w formacie mp3, zdjęcia i link do strony internetowej. Wśród zgłoszeń wybierzemy najciekawsze, które wezmą udział w głosowaniu na www.chrzescijanskiegranie.pl. Zespół, który otrzyma najwięcej głosów zaprezentuję się przed warszawską publiką. Organizatorzy zapewniają zwycięskiemu zespołowi zwrot kosztów podróży i wyżywienie.

 

ZGŁOŚ ZESPÓŁ JUŻ DZISIAJ

Pierwsza edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbyła się w maju 2011 roku. Na wydarzenie złożył się: Przegląd Piosenki, DEBIUTY 2011 oraz Koncert Galowy. Festiwal miał miejsce w Dobrym Miejscu przy ulicy Dewajtis 3 na warszawskich Bielanach. Druga edycja trwała od 9 do 25 listopada 2012. W ramach imprezy odbyła się Gala Złote Krążki, koncert Antoniny Krzysztoń na rzecz Radia Warszawa, Przegląd Piosenki oraz pokaz filmu JA JESTEM. W roku 2013 festiwal zawitał do Amfiteatru w Parku Sowińskiego. Trzecia edycja odbywała się pod hasłem: „największy festiwal młodej muzyki chrześcijańskiej w stolicy”. Na jednej scenie zobaczyliśmy: Twoje Niebo, StronaB, PANdamusic, Hiob, magda.lena Frączek, Porozumienie oraz Kanaan. Czwarta edycja festiwalu ponownie wraca do Dobrego Miejsca. Ponownie zostaną też przyznane Złote Krążki.

 

Zapraszamy też na stronę festiwalową – już niedługo znajdziecie tam aktualny program i listę wykonawców: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Może Ci się również spodoba