Festiwal Życia 2015 – dzień I

IS_DSC_0672

 

Wczorajszy dzień rozpoczął się bardzo pracowicie! Od rana do Kodnia zjeżdżali się uczestnicy Festiwalu. Nawet w nocy mieliśmy niezapowiedzianych gości. – relacjonuje Emilia Ciuła z pierwszego dnia Festiwalu Życia w Kodniu nad Bugiem.

 

Patronat nad wydarzeniem objął serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl W naszych szeregach powitaliśmy Braci i Siostry z: Wrocławia, Siedlec, Iławy, Katowic, Lublińca, Zahutynia, Gorzowa Wielkopolskiego, Poznania, Wolbromia, Siewierza oraz wielu innych miast i wsi. Niektórzy z nich przeszli szkołę życia w drodze do Kodnia. Burza, która nawiedziła całą Polskę zablokowała podróżników z Wrocławia, opóźniając ich przyjazd aż o 6 godzin!

 

 

Przez cały dzień “Młode Wilki” z ekipy organizacyjnej przygotowywali tor do biegu Kodeńczyka – ustawiali przeszkody, kopali rowy, pływali w Bugu i utrudniali życie mieszkańcom tej uroczej miejscowości, abyście mogli wykazać się w jutrzejszych zawodach.

 

 

Dziewczyny również nie próżnowały. W kuchni trwały istne “Kuchenne rewolucje”, których nie powstydziłaby się nawet Marta Gessler. Powstawały doskonałe jadłospisy, mające uraczyć nasze podniebienia. Ania z administracji wypisywała plakietki z prędkością ponaddźwiękową, oraz służyła dobrą radą i informacjami.

 

Nasza ekipa medialna biegała z miejsca na miejsce, byście mogli być na bieżąco z wydarzeniami, które odbywały się w danej chwili. Cały dzień pracy i podróży został zakończony przez Mszę Świętą i zabawę do 23:00 (ponieważ później nie można “wysadzić głowy z namiotu” – jak nakazał ojciec Kazimierz).

 

 

 

Tekst: EC

Foto: MB

 

Może Ci się również spodoba