Grammy 2016 w Klubie Chrześcijańskie Granie – posłuchaj najnowszej muzyki zza oceanu [audycja radiowa]

W niedzielne popołudnie gramy Grammy 2016! Rozdanie tych największych nagród fonograficznych odbędzie się 15 lutego 2016, a my polecamy Radiowy Klub Chrześcijańskie Granie w którym usłyszycie sporo dobrych kawałków z nuertu gospel i CCM nominowanych do tegorocznych nagród. Wśród nich znajdziecie takich artystów jak: Tobymac, Kirk Franklin, Matt Maher, Israel & New Breed oraz wielu innych.

 

Radiowy Klub Chrześcijańskie Granie to muzyczne spotkania transmitowane w Radio Wnet. W sezonie 2014/2015 prowadzili go Michał Guzek i Piotr Polański a od września 2015 następują zmiany. Nowi prowadzący, nowa muzyka…, zaś po staremu Klub jest otwarty na spotkania z dobrymi dźwiękami i ludźmi! Mateusz Stolarski i Piotr Wojtowicz zapraszają w każdy czwarty czwartek miesiąca o 18.00 na www.radiownet.pl. Dla tych co nie mogą – kolejne audycje można posłuchać w serwisie Mixcloud.

 

Wśród polskich wykonawców także nie brakuje talentów. Zobacz najciekawsze nowości w Chrześcijańskim Graniu (m.in. Albo i Nie – 14 spojrzeń, TAU – Restaurator czy też Arkadio – Fundamen oraz wiele innych).

 

 

Może Ci się również spodoba