HIOB wchodzi w reggae. Premiera: FidelMan – „Płonie moje serce” [teledysk]

W sieci pojawił się pierwszy teledysk z nadchodzącej EP-ki FidelMana – „Płonie serce moje”. Zapytacie – a kto to jest?! Tajemnica jest prosta – Tomek Karenko, znany na scenie muzyki chrześcijańskiej bardziej z hip-hopowej strony (jako HIOB), odsłania kolejne swoje talenty. 

 

Tomek, czyli FidelMan niegdyś stanowił ½ krakowskiego Nibyland Sound System. Po kilku latach powraca na scenę z teledyskiem promującym pierwszy singiel z nadchodzącej solowej EP-ki. „Plonie serce moje” okraszony jest klipem, w którym znalazły się wakacyjne nagrania z prywatnych zbiorów muzyka.

„Nie ma to jak słoneczny teledysk na jesienną pluchę! Wspomnienie ciepłego lata w ponure, zimne wieczory i ładowanie akumulatorów pozytywnym przesłaniem Miłości!”- jak sam o klipie mówi FidelMan.

Strona muzyczna, mix i mastering to dzielo Dubrisinga z lubelskiego studia RISING SOUND STUDIO. Wokale zostały zarejestrowane w HomeRun Studio na Podkarpaciu. Gościnnie swojego głosu użyczyła Zuzanna Szczypuła. Klip zmontował Jarosław Gawęda.

 

koncertTY_zaproszespol_750-100

Może Ci się również spodoba