Kolędowanie z New Life’m? Zaproś zespół do siebie!

nuty_nadziei_fot-mateusz-stolarski (13)

Chcielibyśmy zaprosić Was do kolędowania razem z zespołem New Life’m – jednym z najbardziej znanych zespołów muzyki chrześcijańskiej w Polsce, zespołów – który od 13 lat współtworzy koncert Jednego Serca Jednego Ducha w Boże ciało w Rzeszowie. Już od wielu lat w czas Bożego Narodzenia muzycy ruszają w trasę kolędową – jeszcze dzisiaj możesz zaprosić ich do siebie.

 

Kolędujemy głównie w parafiach i domach kultury – dlatego chcielibyśmy przedstawić nas – może u Was także, myślicie o wspólnym kolędowaniu ,a my możemy być użyteczni! W wyjątkowych okazjach kolędujemy także razem z aktorami – Radosławem Pazura i Dorotą Chotecką. – zapraszają muzycy.

 

NEW LIFE’m to prekursor Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej oraz współorganizator spotkań dla muzyków „Strefa Chwały Festiwal”. Od początku zespół tworzą znakomici muzycy, producenci, kompozytoczy: Joachim Mencel, Marcin Pospieszalski, Robert Cudzich, Piotr Jankowski „Każdy wschód słońca”, „Twoja Miłość”, „Zakochałam się na 100%”, „Nie ma takich gorzkich łez”, „Oddaję Ci życie swe” – to tylko wybrane tytuły przebojów New Life’m. Każdy ich występ to połączenie pasji i profesjonalizmu. Najlepsze ich płyty znajdziecie TUTAJ.

 

Sami zresztą posłuchajcie kolęd w wykonaniu zespołu:

Gdy śliczna Panna Syna kołysała

Jezusa narodzonego  / z aktorem – Radkiem Pazurą/

Gdy się Chrystus rodzi

 

Wieczory kolędowe z New Life’m – to wspólne kolędowanie zespołu i publiczności – zespół chętnie tez zaprasza do współpracy miejscowe chóry i schole! To zawsze najpiękniejsze kolędowanie i przeciekawe spotkania! Zapraszamy do współpracy – zaproś ich do siebie!

koncertTY_zaproszespol2_750-100

Może Ci się również spodoba