Koncert Debiuty 2014 już za kilka dni

logo_debiuty2014

Zapraszamy na koncert Debiuty 2014, który już 2 marca odbędzie się w Warszawie. W tym roku na warszawskich Bielanach w konkursie zaprezentują się 4 zespoły: 33, Albo i Nie, Mocni w Wierze oraz Acoustic Praise. Gwiazdą koncertu będzie Kanaan – zdobywca nagrody jury oraz publiczności  koncertu Debiuty 2013.

 

W jury koncertu Debiuty 2014 w tym roku zasiądzie:Marcin Jakimowicz (Gość Niedzielny), Katarzyna Goszcz (Radio Warszawa) czy Darek Ciszewski (Muzyczne Dary). Koncert poprowadzi Łukasz Sośniak z Radia Jasna Góra – znany również z programu GOSPEL BOX.

Pomysł koncertu Debiuty zrodził się na początku 2011 roku.W Dobrym Miejscu jako support wystąpił zespół Love Story, po którym została podjęta decyzja o organizacji koncertu Debiuty.Organizatorami koncertu od samego początku jest sklep Chrześcijańskie Granie i Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury. Samo wydarzenie ma jednak źródło w koncercie uwielbienia w 2006, który odbywał się podczas ewangelizacji na uczelniach. W kolejnych latach impreza odbywała się pod nazwą „Młodzi Benedyktowi XVI”. Inicjatywa koncertu uwielbienia „po ludzku” nie byłaby możliwa bez osoby śp.  Moniki Brzozy. Zmarła w 2010 roku Monika wspierała koncerty zarówno modlitewnie czy poprzez działania promocyjne.

Może Ci się również spodoba