Koncert Debiuty 2015 – program!

plakat_Debiuty_2015_logo_ostatecznaJuż 12 kwietnia o 17.00 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce zaprezentują się najciekawsze debiutanckie zespoły ostatniego roku podczas V edycji koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego na warszawskich Bielanach zaprezentują się Beu, Good God i Soudarion.Koncert poprowadzi Łukasz Sośniak z magazynu GOSPELBOX.PL

 

Program koncertu:

17.10 – BEU

18.05- GOOD GOD

19.00 – SOUDARION

 

W ramach Koncertu Debiuty zostaną zaprezentowane 3 fundacje: Chrześcijańskie Granie, Kapucyńska i Otwarte Serce. Hasłem tegorocznego festiwalu jest: „Mnożymy dobro”

 

Zespoły ocenią jurorzy: Katarzyna Goszcz z Radia Warszawa, ks. Daniel Łuka z Edycji św.Pawła oraz Grzegorz Bociański – lider zespołu Katolika Front, dziennikarz radia Em Katowice. Wśród nagród dla zwycięzców konkursu znajdzie się m.in. wydanie płyty i występ na Festiwalu Campo Bosco w Czerwińsku.

Bilety na koncert Debiuty można zakupić w sklepie Chrześcijańskie Granie,przy ul.Dewajtis 3 w Warszawie oraz na www.chrzescijanskiegranie.pl w cenie 10 zł.Dla osób, które nie będą mogły być w tym dniu w Stolicy przygotowana jest transmisja poprzez telewizję Dobre Media (www.dobremedia.org) oraz studio radiowe po 20.10 w Radiu Warszawa 106,2 fm (www.radiowarszawa.com.pl).

 

Koncert Debiuty 2015 odbędzie się 12 kwietnia o 17.00 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce w Auli Bł.ks. Jerzego Popiełuszki przy ul.Dewajtis 3, wejście B, p. I.

 

Patronat honorowy

Kardynał Kazimierz Nycz – Metropolita Warszawski

Arcybiskup Henryk Hoser- Biskup Diecezji Warszawsko -Praskiej

Biskup Grzegorz Ryś – Przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji

 

Zobacz zespoły, które wystąpią podczas koncertu Debiuty:

 

 

Może Ci się również spodoba