Koncert Debiuty 2015 – zobacz materiał!

Chrześcijańskie Granie Debiuty 2015

 

W najnowszym programie muzycznym GospelBox zawitała ekipa Chrześcijańskiego Grania: Mateusz Stolarski i Michał Guzek. W audycji transmitowanej przez kilkanaście rozgłośni w Polsce przez cały tydzień można posłuchać o inicjatywach Chrześcijańskiego Grania – w tym szczególnie o koncercie Debiuty. Ci którzy nie posłuchają audycji mogą nas zobaczyć w kilkuminutowym materiale, który zrobił Grzegorz Juziak z Gospelbox Tv. Zapraszamy do obejrzenia filmiku

 

logo_debiuty_2015_ciemne_data_www

 

Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy odbędzie się 12 kwietnia o 17.00 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach. Wystąpią: Beu, Good God i Soudarion. W tym roku hasłem piątej edycji Festiwalu będzie: „Mnożymy dobro”. Podczas wydarzenia będziemy prezentować fundacje promujące chrześcijańskie wartości i pozytywny rozwój człowieka. Swoją premierę będzie miała Fundacja Chrześcijańskie Granie, która właśnie jest w trakcie powstawania.

Gospel Box – audycja radiowa powstająca w Radiu Jasna Góra w Częstochowie od 30 kwietnia 2009 roku. W programie prezentowane są wywiady z muzykami sceny chrześcijańskiej, informacje na temat koncertów i wydarzeń oraz sama muzyka. Audycje przygotowują: Łukasz Sośniak (dziennikarz, prezenter) i Grzegorz Juziak (producent, realizator dźwięku).

Wśród rozgłośni, które emitują GospelBoxa znajdują się: Radio Jasna Góra, Radio Niepokalanów, Radio Emaus, Katolickie Radio Podlasie, Radio i, Radio Rodzina, Radio AinKarim, Radio Via, Radio eR oraz Radio Warszawa.

 

” Od samego początku naszą perlą w koronie była audycja pod takim samym tytułem „Gospel Box”. Od niej wszystko się zaczęło. Program nadawany jest do dziś na żywo w Radiu Jasna Góra i transmitowany w kilkunastu rozgłośniach w całej Polsce. Emitujemy w nim wywiady, informacje na temat koncertów i wydarzeń, ale przede wszystkim wspaniałą muzykę, która od wielu lat pozytywnie nas zaskakuje.” – piszą o audycji twórcy.

 

Za: www.chrzescijanskiegranie.pl

Może Ci się również spodoba