Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

17. Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja

2015/05/30

Już 30 maja na Jasnej Górze odbędzie się 17 pielgrzymka młodych słuchaczy Radia Maryja.Hasłem spotkania jest: BŁOGOSŁAWIENI CZYSTEGO SERCA. W programie m.in. koncert ks. Jakuba Bartczaka.

 

Program spotkania

„16.30 pod częstochowską katedrą, skąd wyruszymy pieszo na Jasną Górę. Tam po oddaniu pokłonu Cudownemu Wizerunkowi Matki Bożej zbieramy się na błoniach jasnogórskich, gdzie czeka na nas dobrze znany ks. Kuba Bartczak z repertuarem hiphopowym. Następnie o godz. 19.00 różaniec wprowadzi nas w modlitewny klimat, którego uwieńczeniem będzie uroczyście sprawowana Msza Św. Godzina 21.00 od lat kojarzy nam się z Apelem Jasnogórskim, my również nie wyobrażamy sobie innego scenariusza, natomiast po Apelu koncert zespołu „Prophetes” – zespołu złożonego z zakonników, mający repertuar soft rockowy. Ten ostatni punkt pielgrzymki nie będzie jedynie koncertem, lecz przede wszystkim uwielbieniem Boga i modlitwą o czyste serce.”

Zobaczcie zaproszenie filmowe – x. Kuba Bartczak poleca:

Za: www.radiomaryja.pl

Miejsce

Nienazwane Miejsce
Częstochowa, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo