Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Boże Ciało 2016: Uwielbiajmy Serce Boga = USB

2016/05/26

Boże Ciało 2016: „Uwielbiajmy Serce Boga = USB” to koncert ewangelizacyjny, prowadzony w duchu Uwielbienia. Event ten ma charakter otwarty, ponad lokalny i jest skierowany do ludzi w każdym wieku, pragnących swoją obecnością uwielbić Pana. W tym roku uwielbiać Boga będziemy również flagując. Dla dzieci przewidziane są balony w kształcie „miłosnego” serca. Dla dorosłych będą „miłosierne” obrazki z modlitwą.

Modlitwa USB odbędzie się 26 maja 2016r od godz 20-tej na Rynku w Piaskach (woj. wielkopolskie). Modlitwę uwielbienia poprowadzi ks. Paweł Bogdanowicz COr wraz z zespołem Eleos.

 

Współorganizatorami są: Parafia w Piaskach, Kaczmarek Malewo, Gmina Piaski, Klasztor XX. Filipinów, Klasztor Bonifratrów w Marysinie.”

 

Więcej informacji o wydarzeniach w Boże Ciało 2016 można znaleźć również na www.chrzescijanskiegranie.pl i na Fb: www.facebook.com/events/118680198536300/

 

 

Szczegóły

Data:
2016/05/26
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Miejsce bez nazwy
Piaski, wielkopolskie Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo