Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

2 TM 2,3 (Tymoteusz) – Warszawa // koncert akustyczny

2015/03/17

20 PLN – 50 PLN
2tm23, Tymoteusz - koncert Warszawa

Zespół 2 Tm 2,3 (Tymoteusz) rusza w kolejną wielkopostną trasę akustyczną. Tym razem będzie to czas wyjątkowy, gdyż koncerty promują pierwszą od 5 lat płytę zespołu. „Źródło” ma ukazać się 21 marca 2015 roku. Tymczasem zapraszamy na koncert 17 kwietnia 2015 o 20.00 do Warszawy. Będzie już w atmosferze Zmartwychwstania!

 

17 kwietnia (piątek) godz. 20.00 / Warszawa
Kościół św. Ducha, ul. Długa 3.
Bilety: 50 zł (normalny) i 20 zł (dzieci do 12 lat). Dzieci poniżej 7 lat – wstęp wolny. Rezerwacja biletów:monika@2tm23.art.pl.

 

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/942170545807808

Jak pokazały ostatnie koncerty Tymoteusza w klubie Palladium – ta superformacja ma się bardzo dobrze. Tłumy, które zgromadziły się na ich występach są najlepszą wizytówką. Nowy materiał został nagrany już w zeszłym roku, a cześć utworów można było usłyszeć na akustycznych koncertach grupy – m.in. „Wszystkie moje źródła są w Tobie”. Z okazji zapowiedzi premiery krążka zespół umieścił nowy kawałek „Eli Eli Lema Sabachtani”.

 

 

Zespół został założony w 1996 roku przez muzyków polskiej sceny alternatywnej m.in. Roberta „Litzę” Friedricha (Acid Drinkers, Flapjack), Tomka Budzyńskiego (Armia), Darka „Maleo” Malejonka (Houk, Maleo Reggae Rockers), Marcina Pospieszalnskiego. Teksty swoich utworów oparli właściwie wyłącznie na Biblii (sporadycznie też na tekstach Ojców Kościoła), wplatając często strofy w języku hebrajskim i aramejskim. Zdobyli ogromną popularność płytami „Przyjdź”, „Pascha 2000″, „Amen” czy „888”. Muzycznie przedstawiają całe bogactwo osobowości i talentów muzyków uczestniczących w projekcie – od folkowych, akustycznych przez ciężkiego rocka, aż po punk i reggae.

 

 Zobaczcie też inne koncerty Tymoteusza >>>

 

W składzie zespołu grają aktualnie tacy muzycy jak:

Tomasz Budzyński – głos
Darek Malejonek – głos i gitara
Angelika Korszyńska-Górny – głos i fortepian
Robert Friedrich – gitara
Robert Drężek – gitara
Krzysztof Kmiecik – kontrabas
Mariusz Puchłowski – instr. dęte
Kacper Rynek – perkusja
Beata Polak – instr. perkusyjne
Noemi Górny – wiolonczela

Zapraszamy też do kupienia płyty 2 TM 2,3 – Koncert w Teatrze >>>

Szczegóły

Data:
2015/03/17
Koszt:
20 PLN – 50 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

2 tm 2,3
Strona internetowa:
www.2tm23.art.pl

Miejsce

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo