Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

25-lecie Radia Maryja – Toruń / koncert LUMEN

2016/12/03

Darmowy
25-lecie Radia Maryja

Już 3 grudnia (sobota) rozpocznie się świętowanie 25-lecia istnienia Radia Maryja. W Toruń Arena odbędą się koncerty, spotkania oraz o 15.30 uroczysta msza św. której muzyczną stroną zajmie się Zespół Muzyki Sakralnej LUMEN. Po Eucharystii odbędzie się koncert zespołu. Wstęp bezpłatny – zaproszenia do odbioru przed wydarzeniami.

 

Już bardzo blisko do świętowania srebrnego jubileuszu powstania Radia Maryja i powstałych przy nim innych dzieł ewangelizacyjnych na chwałę Bożą i dobra Polski oraz Polaków w Ojczyźnie i świecie. Ileż stało się dobra i dalej dzieje się dzięki łasce Bożej i dzięki Współpracownikom – dzięki Wam!

Za Was chcemy dziękować, za każdego, za żywych i zmarłych. Wielkie świętowanie. A ileż jeszcze dobra do zrobienia w nas i przez nas!

Radio powstało 8 grudnia 1991 roku w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny – dwie małe stacje w Toruniu i Bydgoszczy po 100 wat. Zobaczcie, jak to się rozrosło. To owoc Bożego błogosławieństwa i współpraca z Wami. Także współpraca z tymi, którzy odeszli już od nas i myślę, że Pan Bóg im za to wynagrodził, że Matka Najświętsza jest z nimi, a oni z Nią. – czytamy komunikacie Radia Maryja.

MIEJSCE:

Hala Widowiskowo-Sportowa w Toruniu
ul. Gen. J. Bema 73/89

PROGRAM:

godz. 12.30 – Różaniec

godz. 13.00 – Galowy koncert-widowisko „Piękna nasza Polska cała” w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia

godz. 15.30 – Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. abp. Marka Jędraszewskiego, metropolity łódzkiego, wiceprzewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski. Po mszy koncert zespołu LUMEN.

Zespół Lumen

Zespół Muzyki Sakralnej „Lumen” ma na swoim koncie cztery duże projekty : pop-oratorium „Miłosierdzie Boże” do słów św. Siostry Faustyny, „Psalmy Dawida” na bazie biblijnej „Księgi Psalmów” kantatę dla NMP „Przy Sercu Twoim” , pop-oratorium“Moja Miłość” również do słów św. Siostry Faustyny oraz projekt ewangelizacyjny dla młodzieży pt. „Błogosławieni czystego serca”, zrealizowany we współpracy z katolickim dwumiesięcznikiem „Miłujcie się”.

Płyty zespołu Lumen kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

koncertTY_zaproszespol2_750-100

Szczegóły

Data:
2016/12/03
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Radio Maryja

Miejsce

Hala Widowiskowo-Sportowa w Toruniu
ul. Gen. J. Bema 73/89
Toruń, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo