Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

2TM23 i ARMIA: ROCK CARITAS – WARSZAWA

2015/02/03

20 PLN

Dokładnie 3 lutego 2015 roku w warszawskim klubie Palladium odbędzie się koncert „Ro(c)k Caritas” podczas którego zagrają legendy polskiej sceny alternatywnej: 2 Tm 2,3 i Armia. Wydarzenie organizuje Caritas Archidiecezji Warszawskiej.- podaje serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

„Skrzydła” jest to program długoterminowej pomocy dzieciom ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którym zła sytuacja materialna rodziny przeszkadza w pełnym wykorzystaniu szans edukacyjnych. Program umożliwia firmom lub osobom indywidualnym  objęcie opieką konkretnego ucznia przez okres przynajmniej jednego semestru szkolnego. W chwili obecnej w ramach „Skrzydeł” opieką objętych jest ponad 100 dzieci. – czytamy na stronie Caritas Archidiecezji warszawskiej.

 

 

Wpływy z biletów zostaną przeznaczone na wsparcie programu „Skrzydła” . Bilety w cenie 20 zł. będzie można zakupić drogą internetową: rock@caritas.pl , w dniu koncertu w klubie Palladium i osobiście w biurze Caritas AW przy ul. Krakowskie Przedmieście 62 już na początku 2015 roku.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: www.warszawa.caritas.pl

Szczegóły

Data:
2015/02/03
Koszt:
20 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Strona internetowa:
www.warszawa.caritas.pl

Miejsce

Nienazwane Miejsce
Warszawa, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo