Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Albo i Nie – Katowice / premiera płyty „14 spojrzeń”

2016/01/30

20 PLN
14 spojrzeń - Albo i Nie

Albo i Nie zaprasza na wyjątkowy koncert premierowy! Już 30 stycznia 2016 o 19.00 poznamy drugi krążek tego niezwykłego kwartetu. Płyta nosi tytuł „14 spojrzeń” i zawiera tyle samo utworów. Zapraszamy do Katowic do Miejskiego Domu Kultury Koszutka (ul. Grażyńskiego 47). Bilety w cenie 20 zł do kupienia na stronie www.alboinie.pl.

 

UWAGA! Zostały już ostatnie miejsca na 30 stycznia! Jeszcze można się zapisać na drugi koncert premierowy – dzień później – 31 stycznia!

Rezerwacje na www.alboinie.pl

 

Zespół Albo i Nie powstał w 2011 roku. Na początku następnego roku rozpoczął działalność koncertową. W 2012 roku zagrał 30 koncertów, zyskując coraz szersze uznanie i za swoją twórczość uzyskując nagrody na kilku ogólnopolskich festiwalach, w tym: I miejsce na Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych w Chorzowie, I miejsce na festiwalu Złote Tłoki w Katowicach czy I miejsce na festiwalu „Słuchaj i patrz” w Krakowie. Albo i Nie wydał w 2013 roku album pt. TAK. Zespół zagrał podczas koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy w Warszawie oraz dostał się do półfinału programu MUST BE THE MUSIC. Otrzymali także pierwszą nagrodę oraz nagrodę publiczności podczas 40. YAPA w Łodzi. W czasie  Koncertu Premier 2015 (5. Festiwal Chrześcijańskie Granie) zespół zagrał kawałek „Piosenka Prostych Serc” z nadchodzącej drugiej płyty.

 

Szczegóły

Data:
2016/01/30
Koszt:
20 PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Albo i Nie
Strona internetowa:
http://koncerty.chrzescijanskiegranie.pl/albo-i-nie-zespol/

Miejsce

Katowice – Miejski Dom Kultury Koszutka
Grażyńskiego 47
Katowice, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo