Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Albo i Nie – Poznań / Pod Pretekstem

2016/11/12

???
Albo i Nie

W sobotę, 12 listopada 2016 o 19:00 w Poznaniu (restauracja Pod Pretekstem, ul. św. Marcina 80/82) wystąpi zespół „Albo i Nie”. To nie jest zwykły zespół. Rzadko spóźnia się na próby. Lubi popijać herbatę malinową z kilkoma łyżeczkami cukru w trakcie pracy, modli się przed próbą i wcale nie po to, by się nie pozabijać.

 

Zespół Albo i Nie powstał w 2011 roku. Na początku następnego roku rozpoczął działalność koncertową. W 2012 roku zagrał 30 koncertów, zyskując coraz szersze uznanie i za swoją twórczość uzyskując nagrody na kilku ogólnopolskich festiwalach, w tym:I miejsce na Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych w Chorzowie, I miejsce na festiwalu Złote Tłoki w Katowicach czy I miejsce na festiwalu „Słuchaj i patrz” w Krakowie. Albo i Nie wydał w 2013 roku album pt. TAK. Zespół zagrał podczas koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy w Warszawie oraz dostał się do półfinału programu MUST BE THE MUSIC. W 2015 roku zagrali w Koncercie Premier podczas 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie, a 30 stycznia 2016 ukazuje się ich drugi krążek – 14 spojrzeń.

Kup dobre płyty na www.chrzescijanskiegranie.pl

Zaproś ich do siebie:

koncertTY_zaproszespol2_750-100

 

Szczegóły

Data:
2016/11/12
Koszt:
???
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Albo i Nie
Strona internetowa:
http://koncerty.chrzescijanskiegranie.pl/albo-i-nie-zespol/

Miejsce

Poznań – Pod Pretekstem
św. Marcina 80/82
Poznań, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo