Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Albo i Nie – Sobótka / koncert w ramach Poetyckich Piątków „Pod Wieżycą”

2016/02/19

Darmowy
Albo i nie - Pod Wieżycą

Zapraszamy na koncert zespołu Albo i Nie w ramach trasy promującej najnowszą płytę „14 spojrzeń”. W piątek – 19 lutego w Domu Turysty PTTK „ Pod Wieżycą ” w Sobótce (ul. Armii Krajowej 13). Start o 19.00, a wstęp jest wolny!

 

Zespół Albo i Nie o płycie: „płyta  „14 spojrzeń” to 14 utworów w których spoglądamy na to czym żyjemy – na naszych najbliższych, na ludzi dookoła, w końcu także na miejsca i wydarzenia, które są w naszych sercach. Nasze myśli i emocję na papier przelał Piotr Adamski, który był autorem większości tekstów na płycie „Tak”; ale także tym razem na płycie znajdą się teksty Macieja Skrzypeckiego i Krzysztofa Jędrzejewskiego. Są oni poetami, z tekstami których potrafimy się identyfikować i którzy piszą o tym, co nam w duszy gra. Dodatkowo i na tej płycie znajdziemy piosenki, do których słowa napisali Wojtek i Michał. Tematyka utworów jest szeroka i nieco luźniejsza, niż na płycie „Tak”. Produkcji płyty podjął się Marcin Szwajcer, który wraz z Maćkiem Stachem nie bez ryzyka postawił na dynamikę i jakość dźwięku.”

 

I Ty możesz zaprosić ich do siebie – TUTAJ >>

koncertTY_zaproszespol2_750-100

 

Szczegóły

Data:
2016/02/19
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Albo i Nie
Strona internetowa:
http://koncerty.chrzescijanskiegranie.pl/albo-i-nie-zespol/

Miejsce

Dom Turysty „PTTK „Pod Wieżycą
Armii Krajowej 13
Sobótka, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo