Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Back Home Warsaw – Warszawa / uwielbienie 20 lutego 2017

2017/02/20

Darmowy
BHW - Back Home Warsaw 20 lutego

Zapraszamy na kolejne UWIELBIENIE z cyklu Back Home Warsaw. W poniedziałek 20 lutego w Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli w Warszawie (ul. Rakowiecka 61) odbędzie się comiesięczne spotkanie z Jezusem. 

BACK HOME WARSAW, Bo Chcę Więcej! Back Home Warsaw, to UWIELBIENIE organizowane cyklicznie – odbywa się w każdy 3 poniedziałek miesiąca. Projekt ten powstał, aby stwarzać PRZESTRZEŃ dla mieszkańców Warszawy do spotkania z Bogiem, do powrotu do domu Ojca, do zachwytu Nim, do odnowienia w Nim godności Dziecka Bożego. Uwielbienie prowadzone jest przez wspólnotę DOM prowadzoną przez oo. jezuitów.

PROGRAM BACK HOME WARSAW:

19:00 – Eucharystia
20:00 – Uwielbienie

LIVE STREAM

Transmisja online (dostępna tylko w trakcie trwania uwielbienia): www.bhwtv.pl

Jeżeli chcesz zaangażować się w BACK HOME WARSAW, zasugerować zmiany, wesprzeć finansowo nasze dzieło lub dać świadectwo tego, co dla Ciebie Bóg zrobił podczas tego uwielbienia pisz na adres – bhw@wspolnotadom.pl lub backhomewarsaw@gmail.com. Wszelkie bieżące informacje dotyczące samego wydarzenia umieszczane są na: www.facebook.com/BackHomeWarsaw

Szczegóły

Data:
2017/02/20
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Wspólnota DOM
Strona internetowa:
http://wspolnotadom.pl/bhw/

Miejsce

Sanktuarium św. Andrzeja Boboli – Warszawa
Rakowiecka 61
warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo