Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Bądź jak Jezus 2017 – Mysłowice / „W stronę Prawdy” koncert Christafari, Mate.O, Arkadio i wiele innych

2017/06/15

Darmowy
Bądź jak Jezus 2017

Bądź jak Jezus 2017 już 15 czerwca w Mysłowicach! Będzie to 8. edycja koncertu „Bądź Jak Jezus”. Wystąpią po raz pierwszy w Polsce Christafari – to wyjątkowa grupa Gospel Reggae z USA. To tylko część niezwykłych atrakcji i przeżyć, które czekają 15 VI w Mysłowicach. Wstęp wolny!

 

BĄDŹ JAK JEZUS 2018 – INFO: Bądź jak Jezus 2018 : Ocaleni Miłością – Mysłowice

Droga, PRAWDA i Życie. Jezus Chrystus jak zawsze i na zawsze jest i będzie Gwiazdą Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego „BĄDŹ JAK JEZUS”. Każdy z zaproszonych w tym roku artystów doskonale wie jak istotne w życiu, także tym artystycznym, jest dążenie do tej najważniejszej.

Poprzednia edycji odbyła się pod hasłem: Dobro powraca! Wystąpił wspaniałe gwiazdy z Polski i z zagranicy: For King & Country (Australia), niemaGOtu, God’s Property, La Pallotina, Zespół Cześć oraz Muode Koty i Michał Rassek. Jak co roku na publiczność czekać będą także: miasteczko zabaw dla dzieci, stoiska wydawców chrześcijańskich z muzyką, filmem oraz literaturą. Pojawią się także stoiska wspólnot i kościołów chrześcijańskich oraz wiele innych atrakcji. Zobacz też: Najlepszy koncert ever. Bądź jak Jezus 2016 za nami [relacja]

Na scenie Bądź jak Jezus 2017 pojawią się:

14.30 – otwarcie bram
15.00 – 20.00 – bezpłatne miasteczko zabaw dla dzieci
15.10 – Play&Pray  (Debiut 2017)
15.40 – Tomek Jasiński Music – www.koncertdebiuty.pl
16.10 – Arkadio
17.10 – Noemiracles
18.10 – Mate.o/TU & Natalia Niemen
19.15 – Christafari
21.00 – LIFE Worship
22.00 – zakończenie koncertu

Adres: Kąpielisko Słupna w Mysłowicach ul. Stadionowa 11, 41-400 Mysłowice

 

Christafari – chrześcijański zespół grający głównie reggae z domieszką klimatów popowych, jego skład tworzą nawróceni chrześcijanie z USA i Jamajki, dla których najważniejszą misją, sposobem na życie jest głoszenie, na wszystkich zakątkach kuli ziemskiej, PRAWDY o Jezusie Zbawicielu człowieka, PRAWDY, świadczenie o niej swoim życiem i twórczością.

LIFE Worship – grupa jest reprezentantem współczesnego uwielbienia, powstającym w kościele LIFE w Bradford w Anglii, jednego z najbardziej tętniących życiem kościołów brytyjskich. Wszystkie utwory napisane przez LIFE Worship są tworzone w kościele.  Łączą osobiste świadectwo i dążenia do jeszcze większego odkrycia Bożej mocy, miłosierdzia i jego miłości. Poprzez muzykę starają się wpływać i zachęcać ludzi na całym świecie, do poznania Jezusa Chrystusa.

Mate.o – baptysta, mąż Natalii Niemen, jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów chrześcijan na polskiej scenie muzycznej, wszystko co w życiu robi jest „Totalnym Uwielbieniem” Boga – Jezusa za PRAWDĘ o Zbawieniu.

Natalia Niemen – prywatnie żona znanego chrześcijańskiego muzyka, wokalisty i kompozytora Mateusza Otręby – szerszej publiczności znanego jako „Mate O.” Niezwykle charyzmatyczna polska piosenkarka, starsza córka światowej sławy muzyka Czesława Niemena oraz modelki Małgorzaty Niemen. Podobnie jak ojciec, jej głos, śpiew jest niezwykle charakterystyczny i rozpoznawalny, nadając występom Artystki niepowtarzalnego kolorytu. Oprócz solowej działalności scenicznej, która odwołuje się do twórczości swojego zmarłego ojca Czesława, Natalia Niemen występuje najpopularniejszymi zespołami polskiej sceny CCM – jak „New Life ‘M” i „TGD”.

Arkadio – jeden z najpopularniejszych w Polsce raperów, freestylowiec, ewangelizator, poprzez koncerty, warsztaty, konferencje, rekolekcje ukazuje młodym, że warto podjąć wysiłek w walce o PRAWDĘ – sensowne życie, przepełnione Wartościami.

Noemiracles – czeska, chrześcijańska grupa pop-rockowa, od niespełna 3 lat głoszą młodym ludziom, w Czechach i Polsce, bardzo ważną ich zdaniem PRAWDĘ o tym, że Cuda nie zdarzają się przez przypadek – „NO MIRACLES Happen By Chance”, że jest Ktoś kochający, kto czyni te cuda dla nas, każdego dnia – to Bóg.

Play&Pray – to jedna z ciekawszych formacji młodego pokolenia na rynku muzyki chrześcijańskiej. Ich muzyka to fuzja wielu gatunków nowoczesnej muzyki rozrywkowej oscylującej wokół praise & worship. Idealnym dopełnieniem warstwy instrumentalnej są dwa damskie głosy, które potrafią wprowadzić każdego w wyjątkowy nastrój. Laureaci tegorocznych Debiutów

 

Bądź Jak Jezus 2017 – Ekumeniczny koncert rodzinny
Czas: 15 czerwca 2017, miejsce: Mysłowice-Słupna
Wstęp wolny

Koncert Bądź jak Jezus odbywa się m.in. pod patronatem Chrześcijańskiego Grania oraz naszego serwisu.

Znajdź inne koncerty na Boże Ciało 2017:

Boże Ciało 2017

Szczegóły

Data:
2017/06/15
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Fundacja Światło-Życie

Miejsce

Mysłowice – Słupna
Stadionowa 11
Mysłowice, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo