Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

BeU – Lublin / premiera płyty „Ja jestem” poprzedzona wyjątkowym wydarzeniem.

2016/11/26

5 PLN
BeU - premiera płyty JA JESTEM

Premierę płyty BeU – „Ja jestem” poprzedzi wydarzenie szczególne. Taneczny wieczór andrzejkowy z udziałem BeU, zakończony premierowym wykonaniem utworu „Dawid”. To do tego utworu już wkrótce zespół nagra teledysk. Na to wyjątkowe spotkanie zapraszamy wszystkich w imieniu Wspólnoty św. Rodziny w Lublinie. Odbędzie się ono 26 listopada, w godz. 19.00 – 24.00 w Domu Akcji Katolickiej przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Świętej Rodziny w Lublinie, Al. Jana Pawła II 11.

Wstęp na andrzejkowy wieczór: 5zł (+ coś na wspólny stół).

Płyta „Ja jestem” do kupienia już niedługo przez stronę www.chrzescijanskiegranie.pl oraz na koncertach zespołu.  Materiał tydzień po premierze dostępny również w serwisach iTunes, Deezer, Spotify, Shazam, Tidal, GooglePlay. Zapraszamy! Więcej informacji na facebook.com/beuzespol

Bez względu na to, czy nazwę zespołu czytamy po polsku (właśnie tak czytamy) , czy angielsku, BeU to poszukiwanie siebie. Poszukiwanie artystyczne, ale i osobiste. U źródła naszej muzyki leży przekonanie, że siebie, swojego powołania można skutecznie szukać tylko w Bogu. Inny kierunek to droga na manowce, o czym zdążyli się przekonać. Muzyka zespołu to wypadkowa upodobań do „czarnych” gatunków: funka, disco, r’n’b, gospel, ale także rocka i popu. Najtrafniej  określić ich można jako zespół grający współczesną  muzykę chrześcijańską (CCM – contemporary christian music). Ich piosenki mają polskie teksty. Startowali w konkursie Debiuty 2015.

BeU JA JESTEM CD

 

 

Szczegóły

Data:
2016/11/26
Koszt:
5 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

BeU
Strona internetowa:
www.beu.net.pl

Miejsce

Lublin – Dom Akcji Katolickiej
Al. Jana Pawła II 11
Lublin, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo