Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

BeU – Warszawa // koncert „Artyści dla Bezdomnych”

2015/06/13

Darmowy
Artyści dla Bezdomnych - BeU

BeU zagra już 13 czerwca 2015 w Warszawie, podczas akcji „Artyści dla Bezdomnych” organizowanej przez Fundację Kapucyńską. Na dziedzińcu przyklasztornym (ul. Miodowa 13) odbędzie się święto środowiska fundacji i jej podopiecznych.

 

W ten dzień naszym podopiecznym oraz wszystkim, którzy odwiedzą dziedziniec klasztorny, towarzyszyć będą artyści. Radosław Pazura, Przemysław Babiarz, Adam Woronowicz rozdadzą ciepły posiłek,  wystąpi zespół BeU, będzie można doświadczyć wielu niezapomnianych spotkań i rozmów.

 

Program:

11.30 – początek świętowania

14.00 – koncert zespołu BeU

 

Fundacja Kapucyńska prowadzi – KOP Kapucyński Ośrodek Pomocy i Jadłodajnie na Miodowej dla bezdomnych. Codzienną opiekę nad osobami potrzebującymi realizuje w trudnych warunkach starych zabudowań klasztornych, więc podstawowym celem Fundacji jest pozyskanie środków na budowę Kapucyńskiego Ośrodka Pomocy, w którym Potrzebujący będą mogli skorzystać z łaźni, stołówki, a Opiekunowie przyjąć ich w gabinetach i salkach.W Jadłodajni na Miodowej podopieczni Fundacji otrzymują codzienny gorący posiłek, wsparcie psychologiczne, socjoterapeutyczne, pomoc materialną i podstawową opiekę pielęgniarską oraz wspólnotę duszpasterską i opiekę duchową. Więcej informacji: www.fundacja-kapucynska.org

Szczegóły

Data:
2015/06/13
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Fundacja Kapucyńska

Miejsce

Klasztor oo. Kapucynów – Warszawa
Miodowa 13
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo