Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Biała dla Jezusa 2017 – Biała Podlaska / koncert Deus Meus

2017/06/15

Darmowy
Biała dla Jezusa 2017

15 czerwca 2017 roku w uroczystość Bożego Ciała, o godz. 19.00 w bialskim amfiteatrze odbędzie się drugi koncert uwielbienia Boga pod hasłem: Biała dla Jezusa 2017. Uwielbienie poprowadzi Deus Meus. Wstęp wolny.

Podczas tego koncertu chcemy z wielką radością, w tym szczególnym dla wierzących dniu, uwielbiać Pana Boga i dziękować mu za wszelkie otrzymywane łaski oraz wołać o pomoc Ducha Świętego. Swoją radość z obecności Boga będziemy wyrażać śpiewem i tańcem, momentami wyciszenia i zadumą.
Spotkanie to ma również na celu ukazanie prawdy, że każdy jest ważny i potrzebny. Będąc częścią Bożego planu jest niezastąpiony w swej odrębności i człowieczeństwie.

Zobacz też: Katolika Front – Katowice Podlesie / Boże Ciało 2017

Inicjatywa ta skierowana jest do wszystkich osób, niezależnie od wieku. Zarówno do tych, którzy odnaleźli już swoje miejsce w Kościele, jak i do tych, którzy go wciąż poszukują. Wszystkich zaangażowanych w to dzieło łączy pragnienie służby Panu Bogu oraz wspólnego budowania wiary.

BIAŁA DLA JEZUSA 2017 – INFORMACJE:

To wspólne uwielbianie Jezusa o charakterze muzyczno-modlitewny potrwa około trzech godzin i będzie prowadzone przez zespół muzyczno – wokalny Deus Meus. Pod koniec spotkania nastąpi uroczyste wprowadzenie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Wieczór Chwały zakończy się błogosławieństwem.

Koncert jest inicjatywą świeckich i duchownych ze wszystkich parafii Białej Podlaskiej. W organizację tego przedsięwzięcia zaangażowało się wiele organizacji społecznych, parafie oraz firmy prywatne. Główny ciężar organizacji podjęła się ponieść Fundacja Dziesięć Talentów.

Organizatorami są: Fundacja Dziesięć Talentów, Duszpasterstwo Akademickie Biała Podlaska oraz Domowy Kościół.

 

Znajdź inne koncerty na Boże Ciało 2017:

Boże Ciało 2017

Szczegóły

Data:
2017/06/15
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Biała dla Jezusa
Strona internetowa:
http://bialadlajezusa.pl/

Miejsce

Biała Podlaska – Amfiteatr
Warszawska 12
Biała Podlaska, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo