Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Bogu-Chwała 2017 – Rumia / Boże Ciało 2017

2017/06/15

Darmowy
Bogu-Chwała 2017

15 czerwca 2017 w Uroczystość Bożego Ciała na Stadionie Miejskim (ul. Adama Mickiewicza 49) w Rumi odbędzie się Koncert Uwielbienia Bogu-Chwała ! 2017. Podobnie jak w ubiegłym roku celem jest wspólne publiczne oddanie chwały Bogu poprzez modlitwę, słowo i śpiew. Start o 18.00. 

Zobacz też: Boże Ciało 2017 – Polska / koncerty uwielbienia

 

Na potrzeby organizacji Koncertu i podobnych wydarzeń ewangelizacyjnych powstało Stowarzyszenie Na Rzecz Ewangelizacji i Krzewienia Kultury Chrześcijańskiej „Bogu Chwała!”- „Pragniemy, aby ta forma ewangelizacji miała coraz większy zasięg. Zamierzamy utrzymać zarówno warunki, jak i wysoki poziom artystyczny.” – deklarują organizatorzy.
Chór Bogu Chwała jest miejscem spotkania z Bogiem oraz z dobrą muzyką. Urozmaicone aranżacje, nietypowe rytmy i harmonia z serc i głosów tworzą wspólnotę, w której można pracować nad swoim warsztatem wokalnym w połączeniu z najwspanialszą modlitwą, czyli śpiewem!
„Współpraca z profesjonalnymi muzykami oraz duszpasterska opieka trzech Kapłanów gwarantują rozwój muzyczny i duchowy a także sprzyjają podwyższaniu poziomu naszego śpiewu i pogłębianiu naszej relacji z Panem Bogiem. A wszystko to w jednym tylko celu: by Bogu oddać chwałę, jak głosi nazwa chóru, Stowarzyszenia i koncertu, który co roku w Boże Ciało organizujemy na Stadionie w Rumi. ” – mówią organizatorzy.
Koncert włącza się również w cykl diecezjalnych obchodów Jubileuszu powstania Archidiecezji i Metropolii Gdańskiej. Swym Patronatem Honorowym Koncert objął JE Sławoj Leszek Głódź, Arcybiskup Metropolita Gdański a słowo do zebranych wygłosi bp. Zbigniew Zieliński, Biskup Pomocniczy Archidiecezji Gdańskiej.
Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00 i potrwa ok 2 – 2,5 godziny. Współorganizatorem Koncertu jest MOSiR Rumia.

Znajdź inne koncerty na Boże Ciało 2017:

Boże Ciało 2017

Szczegóły

Data:
2017/06/15
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Boguchwała

Miejsce

Rumia – Stadion Miejski
Adama Mickiewicza 49
Rumia, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo