Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Boże Ciało 2015 – Biała Podlaska // koncert Biała dla Jezusa

2015/06/04

Darmowy
Biała dla Jezusa

4 czerwca 2015 r. w uroczystość Bożego Ciała, o godz. 19.00 w bialskim amfiteatrze odbędzie się koncert uwielbienia Boga pod hasłem „Biała dla Jezusa”. Wstęp wolny.

 

Podczas tego koncertu chcemy z wielką radością, w tym szczególnym dla wierzących dniu, uwielbiać Pana Boga i dziękować mu za wszelkie otrzymywane łaski oraz wołać o pomoc Ducha Świętego. Swoją radość z obecności Boga będziemy wyrażać śpiewem i tańcem, momentami wyciszenia i zadumą. Spotkanie to ma również na celu ukazanie prawdy, że każdy jest ważny i potrzebny. Będąc częścią Bożego planu jest niezastąpiony w swej odrębności i człowieczeństwie. – piszą organizatorzy.

 

Inicjatywa ta skierowana jest do wszystkich osób, niezależnie od wieku. Zarówno do tych, którzy odnaleźli już swoje miejsce w Kościele, jak i do tych, którzy go wciąż poszukują. Wszystkich zaangażowanych w to dzieło łączy pragnienie służby Panu Bogu oraz wspólnego budowania wiary. To wspólne uwielbianie Jezusa o charakterze muzyczno – modlitewny potrwa około trzech godzin i będzie prowadzone przez zespół muzyczno – wokalny o nazwie „Godzina Uwielbienia”, w 16-sto osobowym składzie. Pod koniec spotkania nastąpi uroczyste wprowadzenie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Wieczór Chwały zakończy się błogosławieństwem.

 

Koncert jest inicjatywą świeckich i duchownych ze wszystkich parafii naszego miasta. W organizację tego przedsięwzięcia zaangażowało się wiele organizacji społecznych, parafie oraz firmy prywatne. Główny ciężar organizacji podjęła się ponieść Fundacja Dziesięć Talentów.

Serdecznie wszystkich zapraszamy. Do zobaczenia 4 czerwca podczas wspólnego uwielbiania Jezusa w mocy Ducha Świętego.

Organizatorami są: Fundacja Dziesięć Talentów, Duszpasterstwo Akademickie Biała Podlaska.

Patronat nad wydarzeniem objął nasz serwis i Chrześcijańskie Granie.

www.bialadlajezusa.pl
www.facebook.com/BialaDlaJezusa

Szczegóły

Data:
2015/06/04
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Miejsce

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo