Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Boże Ciało 2016: Jednego Serca Jednego Ducha // Rzeszów

2016/05/26

rzeszów

 

Boże Ciało: Koncert Jednego Serca Jednego Ducha to największy w Europie koncert religijny. Co roku jest nas 30-40 tys. i stale ta liczba rośnie. Wspólnie tworzymy Rodzinę, która poprzez śpiew chwali swego Stwórcę! Płyty Jednego Serca Jednego Ducha są dostępna na www.chrzescijanskiegranie.pl

– Chcecie posłuchać dobrej muzyki ?
– Taak!!!
– To sobie zagrajcie sami! Bo człowiek naprawdę może być szczęśliwy tylko wtedy, gdy sam coś tworzy własnymi rękami.

W ten sposób, każdego roku w Boże Ciało Jan Budziaszek zaczyna koncert Jednego Serca Jednego Ducha.

Wszyscy zgromadzeni – na scenie i przed sceną – należą do uczestników i wykonawców koncertu.

Wystarczy przyjść raz – a nie opuścisz już żadnego kolejnego! Nie wierzysz? Zobacz namiastkę na http://www.jednegoserca.pl/ !

 

boze_cialo_2016 750-100px

 

Nie możesz pojechać do Rzeszowa? Mieszkasz w okolicy Warszawy? Przyjdź do Bazyliki księży Salezjanów na III Uwielbienie na Pradze:

 

Zapraszamy na III UWIELBIENIE NA PRADZE 2016. Spotykamy się w Boże Ciało, aby uwielbiać Pana Jezusa. Gościem wydarzenia będzie zespół Soudarion (Debiut Roku 2015, Płyta Roku 2015). Organizatorem Uwielbienia jest Oratorium św. Jana Bosko oraz Fundacja „Chrześcijańskie Granie”. Dołącz do wydarzenia na FB.

 

 

PROGRAM:

18.00 – EUCHARYSTIA
19.00 – UWIELBIENIE Z ZESPOŁEM SOUDARION
20:30 – SPOTKANIE Z ZESPOŁEM W ORATORIUM PRZY HERBACIE

 

 

Wspieraj już dzisiaj WARSZAWSKIE UWIELBIENIE NA PRADZE. – wejdź >>> Potrzeba 5 000 zł. na organizację tego wydarzenia. Nie bądź obojętny. Dzięki Tobie wielu może doświadczyć muzyki pełnej Mocy Ducha!Dla osób, które razem z nami „odpalą projekt” są przygotowane niespodzianki!

 

Zapraszamy do udziału na Kawęczyńską 53, Bazylika Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie.Do zobaczenia. Przekażcie informację swoim znajomym!


Pierwsze Uwielbienie na Pradze odbyło się 30 stycznia – zagrał zespół New Day, podczas drugiego ( 2 kwietnia) usłyszeliśmy El Camino. Spotkania na Kawęczyńskiej, to nie tylko szansa na wysłuchanie znakomitych zespołów, ale także na spotkanie się z innymi ludźmi, a przede wszystkim z Panem Bogiem.

 

Poznaj zespół SOUDARION: http://koncerty.chrzescijanskiegranie.pl/soudarion-zespol/

Zobacz debiutancką płytę: http://www.chrzescijanskiegranie.pl/pl/p/Soudarion-Tylko-Milosc/779

 

Szczegóły

Data:
2016/05/26
Wydarzenie Categories:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce

Miejsce bez nazwy
Rzeszów, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo