Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Boże Ciało 2016 – Zielona Góra // koncert uwielbienia

2016/05/26

Darmowy
Boże Ciało 2016 - Zielona Góra

Zapraszamy 26 maja 2016 w uroczystość Bożego Ciała do Zielonej Góry. Odbędzie się tam po raz pierwszy w tym dniu koncert uwielbienia. Start o 19.30, na placu przed kościołem pw. Ducha Świętego (ul. Bułgarska 30). Muzycznie będzie prowadził zespół S.H.E.M.A oraz uczestnicy warsztatów, które będą odbywały się przed koncertem. Pełną listę koncertów uwielbienia na Boże Ciało 2016 znajdziecie TUTAJ.

 

Zielona Góra chce iść w ślady Opola. Tam od 2010 roku taki koncert przyciąga mieszkańców z całej diecezji, a odbywa się na wzór koncertu „Jednego Serca, Jednego Ducha”. Pierwszy raz był zorganizowany by otoczyć modlitwą młodzież. Koncert zielonogórski także w szczególny sposób jest skoncentrowany na młodzieży, ale nie tylko odo niej skierowany. Biskup Tadeusz Lityński i diecezjalny duszpasterz dzieci i młodzieży ks. Robert Patro zachęcają wiernych by podczas tego spotkania polecali Bogu najmłodszych i młodych, ich sprawy i przyszłość.

 

Przed koncertem odbędą się warsztaty wokalne – w dwa weekendy 14-15 maja i 21 – 22 maja. Zgłoszenia i informacje na www.uwielbienie.zgora.pl

Boże Ciało 2016 - koncerty uwielbienia

 

Szczegóły

Data:
2016/05/26
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo