Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Braniewo: „Dobra Nowina w mieście” – Fps, Matula, Play & Pray

2015/06/21

wolny

21 czerwca (niedziela) w Braniewie, w braniewskim Amfiteatrze odbędzie się koncert ewangelizacyjno-uwielbieniowy pn. „Dobra Nowina w mieście”. To wyjątkowy dzień dla miasta Braniewa, to wyjątkowy koncert, a nawet nie koncert, ale Boże dzieło w którym zdecydowali się wziąć udział artyści muzyki chrześcijańskiej z całej Polski.

 

Są to: Full Power Spirit, Play&Pray oraz Matula Band.

 

Patronat: www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Domyślam się, że w tym momencie stawiacie Państwo sobie wiele pytań i zastanawiacie się dlaczego napisałem, że to nie jest koncert, tylko Boże dzieło, dlaczego muzyka chrześcijańska i dlaczego właśnie Ci konkretni artyści?

Odpowiem krótko: dlatego, że Pan Bóg Wszechmogący tak chciał.

Chciał, aby w Braniewie została głoszona Dobra Nowina o Jezusie Chrystusie, Panu i jedynym Zbawicielu człowieka. Dobra Nowina czyli dobra wiadomość o Jezusie Chrystusie Zmartwychwstałym, który pokonał zło, grzech i śmierć i zapewnił nam wszystkim bez wyjątku życie wieczne. Życie nie na 70, 80 lat, ale na wieki: w szczęściu, radości, bez chorób, głodu, smutku. Życie jakiego nie jesteśmy w stanie objąć rozumem i jakiego tu na ziemi nigdy nie doznamy. Po prostu życie idealne. Muzycy chrześcijańscy, którzy będą grali i śpiewali 21 czerwca w braniewskim amfiteatrze, będą głosić Dobrą Nowinę wszystkim mieszkańcom Braniewa i uwielbiać Bożą doskonałą, niepojętą dla nas ludzi miłość.

Posłał ich Pan Bóg, zawołał, a oni odpowiedzieli na Boże wezwanie.

Wszyscy jesteśmy wezwani do głoszenia Dobrej Nowiny, bowiem sam Pan Jezus wezwał nas do tego przez świętego Mateusza ewangelistę, mówiąc: „idźcie na cały świat i głoście Ewangelię całemu stworzeniu” Odpowiadając na to wezwanie podjąłem się organizacji tego koncertu. Nie ma lepszej nowiny od tej ewangelicznej Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie, jedynym Panu i Zbawicielu człowieka, który umierając i zmartwychwstając, ofiarował się za nas, a przez tą ofiarę dał każdemu człowiekowi życie wiecznie. To jest wspaniała wiadomość.

To jest wspaniała nowina, Dobra Nowina – nowina, która musi dzisiaj, w tych trudnych czasach szerzenia ideologii ateistycznej, wybrzmieć poza murami Kościołów. Musi wybrzmieć w naszych domach, miejscach pracy, szkołach, w parkach i wielu innych miejscach. Najprościej mówiąc Dobra Nowina musi wybrzmieć w całym mieście. Dlatego właśnie zatytułowałem tak ten koncert – Dobra Nowina w mieście…

Proszę każdego z Was, aby w miarę swoich możliwości włączył się w to Boże dzieło, ten koncert Bożych dusz i serc, które będą wielbić i wychwalać Boga.

Nie bójmy się świadczyć o Jezusie Chrystusie, świadczyć o Bożej miłości, bo w zamian za to zgromadzimy sobie w niebie najdroższą zapłatę.

Tomasz Owczarek

 

PROGRAM:

 

16-16.30 – Tamara i Michał Janiccy

16.30-17 – Tomasz Owczarek

17-17.30 – DOBRA NOWINA DLA CÓRKI I SYNA

17.30 – 18.30 – FULL POWER SPIRIT
18.30 -19.30 – PLAY&PRAY
19.30 -20 – DOBRA RODZINA TO DOBRA NOWINA
katecheza, ewangelizacja, modlitwa, świadectwa

20.00-21.00 – MATULA BAND
21 – Apel Jasnogórski, katecheza, ewangelizacja, świadectwa
PROWADZENIE KONCERTU: Tomasz Owczarek

Szczegóły

Data:
2015/06/21
Koszt:
wolny
Wydarzenie Categories:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo