Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

WARSZAWA: Czas Chwały – Eksplozja Uzdrowienia

2016/04/30


// MÓWCY
Maria Vadia (USA) – znana świecka misjonarka
Borys Grisenko (Ukraina) – rabin największej w Europie wspólnoty mesjanistycznej
dr Anna Saj – koordynator ICPE Misja Polska

// UWIELBIENIE
Armia Dzieci

// WIZJA

Dlaczego starcy w zachwycie rzucają swe korony przed Bożym tronem? Co takiego widzą święci i aniołowie, że kłaniają się przed Nim z przejęciem? Bóg godzien jest wszelkiej chwały! Świadome tego całe stworzenie nieustannie napełnia Niebo wołaniem „święty”. Wszystko, co istnieje, w pełnej ekspresji tego, czym jest chwali Najwyższego. Pragniemy włączyć się w to świętowanie i wspólnie oddać Bogu chwałę.

Atmosfera chwały jest atmosferą samego Nieba – przestrzeni, w której niedozwolona jest żadna choroba, depresja czy braki. Uzdrowienie i pełnia błogosławieństwa są naturalną konsekwencją przebywania między nami Bożej chwały. To rzeczywistość wielopoziomowa, w której Bóg za każdym razem zabiera nas wyżej i prowadzi dalej – nadszedł czas, by przeskoczyć z chwały do chwały i poznać Boga bardziej i jeszcze mocniej doświadczyć Jego Miłości!

Czas Chwały w całości zorientowany jest na Jezusa. Chcemy w jedności zgromadzić się, by z mocą i entuzjazmem uczcić Jego potęgę – ponad podziałami i wbrew okolicznościom. Jesteśmy głęboko przekonani, że ten czas będzie dla wielu z nas absolutnie przełomowy stając się początkiem wielkich znaków i długo wytęsknionych zmian.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
http://czaschwaly.pl/

 

Szczegóły

Data:
2016/04/30
Wydarzenie Categories:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Miejsce bez nazwy
Warszawa, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo