Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dobre Kino: Human – Warszawa / pokaz specjalny filmu w Dobrym Miejscu

2017/01/07

15 PLN
Human - film w Dobrym Miejscu

Dobre Miejsce (ul. Dewajtis 3, Warszawa) zaprasza na fenomenalny film dokumentalny wybitnego reżysera i fotografa. „Human” będziecie mogli zobaczyć już 7 stycznia 2017 o 15.30. Cena biletów 15 zł. Bilety do nabycia od 15 grudnia w Dobrym Miejscu wej. „B” w godz. pracy sklepu „Chrześcijańskie Granie” oraz od 14:30 w dniu seansu.

 

Film pomimo swej ponadprzeciętnej wartości merytorycznej nie zagościł w polskich kinach praktycznie w ogóle. Tym goręcej zapraszamy na pokaz, to być może jedyna okazja by zobaczyć ten dokument okraszony wspaniałymi widokami nakręconymi z lotu ptaka na dużym ekranie. – piszą organizatorzy pokazu.

„Jestem jednym spośród 7 miliardów ludzi na Ziemi. Od 40 lat fotografuję naszą planetę i różnorodność jej mieszkańców, ale cały czas mam wrażenie, że ludzkość nie zrobiła żadnego postępu. Nadal nie potrafimy żyć razem i zastanawiam się, dlaczego tak się dzieje. Nie szukam odpowiedzi w statystykach czy analizach, ale w samym człowieku” – tłumaczy Yann Arthus-Bertrand, słynny reżyser i fotograf, znany w Polsce z albumowego wydania swoich zdjęć pt. „Ziemia z lotu ptaka”. Tworzy on z tego filmu porywające i wizualnie epickie kino dokumentalne. To zbudowana z wielu historii, opatrzona zachwycającymi obrazami Ziemi szczera przypowieść o tym, kim jest człowiek, jakie są jego ciemne i jasne strony i co tak naprawdę łączy nas wszystkich.


7 stycznia (sobota) A.D.2016, g. 15:30, bilety 15 zł. Film „Human” od 13 r.ż. Na Aulę wpuszczamy publiczność od godz. 15:15.
Wprowadzenie do filmu oraz dyskusję po projekcji poprowadzi redemptorysta, teolog duchowości, publicysta i filmoznawca Ksiądz dr Marek Kotyński (wykładowca PWTW).


Bilety do nabycia od 15 grudnia w Dobrym Miejscu wej. „B” w godz. pracy sklepu „Chrześcijańskie Granie” oraz od 14:30 w dniu seansu www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Szczegóły

Data:
2017/01/07
Koszt:
15 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury
Email:
kultura@dobremiejsce.org
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

Miejsce

Dobre Miejsce
ul. Dewajtis 3
Warszawa, 01-815 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo