Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Gabriela Gąsior & Holy Noiz, Dziś niebo jest tu – Ruda Śląska

2015/01/07 @ 6:00 pm - 8:00 pm

Darmowy
Gabriela Gąsior & Holy Noiz - kolędy

„Dzisiaj Niebo Jest Tu” – to koncert kolęd, pastorałek oraz utworów świątecznych autorstwa Gabrieli Gąsior, zaaranżowanych przez artystkę i zespół Holy Noiz. Utwory utrzymane są w gospelowym charakterze, ale oscylują również wokół jazzu, bluesa, muzyki etnicznej czy soul. Koncert jest okazją do wsłuchania się na nowo w teksty bardziej lub mniej znanych kolęd, do wspólnego kolędowania, dobrej zabawy, a także do zwyczajnego zatrzymania się i posłuchania muzyki w świątecznym nastroju. 7 stycznia (środa) 2015 roku o 18.00 będziecie mogli wspólnie posłuchać i pośpiewać kolędy w Młodzieżowym Domu Kultury w Rudzie Śląskiej. Koncert charytatywny na rzecz Andżeliki Polak.

 

Gabriela Gąsior – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show „Bitwa na głosy” w drużynie braci Golec. Muzyką zajmuje się od dziecka. Podróż z gospel rozpoczęła w wieku 14 lat w Przemyskim Chórze Gospel i trwa ona do dziś. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie”, który ukazał się w marcu tego roku oraz mini-album świąteczny „Dzisiaj niebo jest tu”. Występowała w opolskim amfiteatrze podczas koncertu Superdebiutów 2014 r. poświęconego twórczości Czesława Niemena wykonując utwór „Obok nas”.

Polecamy płytę Gabi Gąsior & Holy Noiz – „Bez Ciebie nie ma mnie”. Do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl >>

 

Z zespołem Holy Noiz związana jest od wielu lat. Współpracowała m.in. z Beatą Bednarz, Andrzejem Lampertem, Golec uOrkiestrą. Koncertowała u boku takich artystów jak: Mieczysław Szcześniak, Zbigniew Wodecki, Ewa Uryga, Marek Bałata, Junior Robinson i inni. Jej głos usłyszeć można na płytach innych artystów m.in. Live DVD Gospel Joy „To On”, Allijah, A&D, Robert Kasprowicz, Big Silesian Band.

Artystce towarzyszyć będzie zespół Holy Noiz w siedmioosobowym składzie:
Paulina Rudawska – chórek
Dorota Zaziąbło – instrumenty klawiszowe
Wojciech Gąsior – bas
Łukasz Zając – perkusja
Robert Zając – gitara
Olaf Węgier – saksofon
Mateusz Sołtysik – realizacja nagłośnienia

HolyNoiz – grupa muzyków współpracujących ze sobą od kilkunastu lat. Wspólnie występowali na wielu międzynarodowych festiwalach muzyki gospel, akompaniując takim artystom jak m.in.; Mieczysław Szcześniak, Beata Bednarz, Natalia Kukulska, Kuba Badach, Anna Szarmach, Ewa Uryga, Marek Bałata, Andrzej Lampert, David Daniel, Peter Francis, Solomon Facey, Jnr. Robinson, Karen Gibson, Ruth Waldron, Brian Fentress, chóry: Gospel Joy, Konin Gospel Choir. Chociaż wywodzą się z różnych gatunków muzycznych, to właśnie w gospel następuje fuzja tych fascynacji i radość ze wspólnego muzykowania.

Szczegóły

Data:
2015/01/07
Czas:
6:00 pm - 8:00 pm
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

ATB Info Elektro

Miejsce

MDK w Rudzie Śląskiej
ul. Janasa 28
Ruda Śląska, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo