Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Good God – trasa koncertowa 2019

19 maja - 20 sierpnia

Good God trasa 2019

Good God rusza w wiosenno-letnią trasę koncertową! Zespół pojawi się w Chełmie, Sierakowicach, Radomiu, Nowym Świętowie oraz na Exodusie Młodych.

Zespół wykonuje autorskie kompozycje, które można zamknąć w gatunku „chrześcijańskiego reggae”. Tworzą go kapłani oraz osoby świeckie. W swojej działalności pragnie wychodzić naprzeciw współczesnym potrzebom młodzieży oraz dorosłych i poprzez ewangelizacyjne koncerty, w których przeplata się Słowo Boże, świadectwa i mocna, koncertowa muzyka reggae, głosić Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie.

GOOD GOD – TRASA KONCEROWA 2019:

19.05 – Radom

02.06 -Sierakowice

15.06 – Radom

17.08 – Nowy Świętów

20.08 – Exodus Młodych

O ZESPOLE – GOOD GOD:

Good God to zespół, który powstał w 2011 roku w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie. Tworzą go: ks. Paweł Gołofit (wokal i gitara elektryczna), ks. Adrian Komorowski (instrumenty klawiszowe), Dawid Gołąb (gitara basowa), Michał Kłysz (saksofon), Franciszek Wróbel (perkusja) oraz 3-osobowy chórek żeński: Angelika Jędrzejowska, Agnieszka Zarębska oraz Aleksandra Pękala.

W 2014 roku zespół wydał pierwszą płytę „Droga ocalenia”, która rozeszła się w ekspresowym tempie. Utwory z tego krążka szybko zyskały popularność i przez długi czas podbijały czołowe miejsca radiowej „Listy z mocą”. Kolejnym sukcesem było zdobycie przez zespół Nagrody Publiczności podczas Ogólnopolskiego Konkursu „Debiuty 2015”. 14 grudnia 2017 roku zespół wydał drugą płytę, pt. „On jest” [kupisz ją na www.chrzescijanskiegranie.pl], we współpracy z raperem chrześcijańskim Kolah czy też ks. Krzysztofem Kralką SAC.

Good God powraca z nową płytą “On jest”

Szczegóły

Start:
19 maja
Koniec:
20 sierpnia
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Good God

Miejsce

Polska
Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo