Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Gospel Rain – Lublin // koncert „Ogień”

2015/09/09

35PLN – 40PLN
Gospel Rain - koncert Ogień

Gospel Rain nagrywa nową płytę! Już 9 września 2015 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbędzie się wyjątkowy koncert. Zespół zagra i nagra nowy materiał na płytę live – „Ogień”. Na jednej scenie z chórem wystąpią: Olga Szomańska, Kasia Dereń, bracia Golec oraz Mate.O. Bilety w cenie 35 zł (do 24 sierpnia) lub 40 zł do kupienia na www.gospelrain.pl 

 

Premierowy koncert „OGIEŃ” to starannie i ambitnie zaplanowany projekt muzyczny, którego trzonem będą nowe, w większości po raz pierwszy wykonane piosenki, autorstwa Grzegorza Głucha, lidera Gospel Rain i członków zespołu. Pragniemy tego dnia zarejestrować w wersji live piosenki i hymny, pieśni zawierające niezwykłe przesłanie i moc, wyznanie wiary oraz świadectwo, wołanie o życie w pełni radości i nadziei. Dominują wśród nich pieśni, sięgające do biblijnych fraz, głównie strof Księgi Izajasza i Psalmów, ogłaszających nadzieję i chwałę Bożą. – mówią członkowie zespołu.

 

Nasze zaproszenie do udziału w koncercie przyjęli Łukasz i Paweł Golec, znakomici polscy muzycy, rozpoznawalni głównie jako frontmeni zespołu Golec uOrkiestra ale także jako uznani muzycy sesyjni grający u boku największych gwiazd. Obok nich pojawią się znakomite solistki: Olga Szomańska – wokalistka, ostatnio także aktorka, do dziś niezapomniany głos oratoriów Piotra Rubika, przez ostatnie lata słyszalny zarówno w jej własnych piosenkach, spektaklach, koncertach oraz Kasia Dereń – jeden z najbardziej obiecujących i nietuzinkowych głosów polskiej estrady, genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu. Towarzyszyć nam będzie także Mate.o, kompozytor i autor tekstów wielu hymnów i pieśni chwały, mistrz interpretacji i pasji śpiewania.

 

Głównym wykonawcą i pomysłodawcą koncertu jest chór Gospel Rain, jeden z najlepszych obecnie pop-gospelowych składów wokalnych w Polsce. Gospel Rain jest kilkudziesięcioosobowym zespołem, tworzonym przez znakomicie brzmiący chór oraz grono doświadczonych instrumentalistów. Gospel Rain jest jednym z najstarszych zespołów gospel w Polsce, stworzonych z chrześcijańskiej inspiracji w Polsce, który w przyszłym roku świętować będzie swój Jubileusz 25-lecia istnienia, połączony z szeroko planowaną trasą koncertową.

 

Koncert zostanie zarejestrowany w pełnym wymiarze oraz w wydany w płytowej wersji live na przełomie roku 2015 / 2016. Będzie to czas podwójnie ważny dla zespołu, gdyż w tym samym roku Gospel Rain obchodzić będzie swoje 25-lecie. Jednocześnie będzie to czas trwania Światowych Dni Młodzieży, w których zespół brać będzie czynny udział.

 

 

o r g a n i z a c j a k o n c e r t u / b i l e t y :

Agnieszka SŁOWIK
tel. 519 115 468
koncerty@gospelrain.pl

 

Chrześcijańskie Granie oraz koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl objęły patronatem zarówno wrześniowy koncert, jak i nową płytę zespołu.

Szczegóły

Data:
2015/09/09
Koszt:
35PLN – 40PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Gospel Rain
Strona internetowa:
www.gospelrain.pl

Miejsce

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo