Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Gospel Rain – Lublin // koncert premierowy płyty „Ogień”

2016/02/26

Darmowy

Już 26 LUTEGO 2016 odbędzie się UROCZYSTA PREMIERA nowej, koncertowej płyty GOSPEL RAIN „OGIEŃ”. Koncert premierowy odbędzie się w Aulii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie w piątek 26 lutego o GODZ. 17.00. Koncert będzie się odbywać w ramach Dni Otwartych KUL. Wstęp wolny!

Gościem specjalnym koncertu będzie KASIA DEREŃ, która także zaśpiewała podczas koncertu / rejestracji płyty OGIEŃ. Płyta „OGIEŃ” to starannie i ambitnie zaplanowany projekt muzyczny, którego trzonem są nowe, w większości po raz pierwszy wykonane piosenki, autorstwa Grzegorza Głucha, lidera Gospel Rain i członków zespołu.


„Cieszymy się, że nasze zaproszenie do udziału w nagraniu płyty przyjęli Łukasz i Paweł Golec, znakomici polscy muzycy, bodaj najbardziej znany polski muzyczny duet braci-bliźniaków, rozpoznawalni głównie jako frontmeni zespołu Golec uOrkiestra ale także jako uznani muzycy sesyjni, grający u boku największych gwiazd. Obok nich pojawiły się znakomite solistki: Olga Szomańska – wokalistka, ostatnio także aktorka, do dziś niezapomniany głos oratoriów Piotra Rubika, przez ostatnie lata słyszalny zarówno w jej własnych piosenkach, spektaklach, jak i koncertach oraz Kasia Dereń – jeden z najbardziej obiecujących i nietuzinkowych głosów polskiej estrady, genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu. Towarzyszył nam także Mate.o – kompozytor i autor tekstów wielu hymnów i pieśni chwały, mistrz interpretacji i pasji śpiewania. Całości dopełniły cudowne frazy orkiestry smyczkowej, zaaranżowanej i kierowanej przez Michała Ostrowskiego”. – pisze zespół.


Zarerestrowane na płycie piosenki, to pieśni zawierające niezwykłe przesłanie i moc, wyznanie wiary oraz świadectwo, wołanie o życie w pełni radości i nadziei. Pieśni, jakie znajdą się w programie koncertu premierowego jak i płyty, nie są przypadkowym zestawem, ale przemyślaną kolekcją. Dominują wśród nich pieśni, sięgające do biblijnych fraz, głównie strof Księgi Izajasza i Psalmów, ogłaszających nadzieję i chwałę Bożą.

Płyty zespołu GOSPEL RAIN kupicie w naszym sklepie >>>

 

gospel_rain_ogien_fot-Mateusz-Stolarski (15)

Szczegóły

Data:
2016/02/26
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Gospel Rain
Strona internetowa:
www.gospelrain.pl

Miejsce

KUL – Lublin
Aleje Racławickie 14
Lublin, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo