Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Hiob & Wake Up / 12.12 Follow Up – koncert w Krakowie

2014/12/15 @ 7:00 pm - 9:00 pm

Darmowy
Hiob & Wake Up - koncert Follow Up

Mini poniedziałkowy koncert: na majku HIOB za deckami Wake Up. Domowo hiphopowo. 15 grudnia 2014 w krakowskim klubie Poligamia pojawi się ten znany już skład. Zapraszamy od 19.00. Wejście za FREE.

 

HIOB
Od ponad 15 lat z mikrofonem i długopisem w ręce. Zaczynał jak każdy graniem z kumplami po piwnicach, nagrywkach na kompie w latach 90’. Jako HIOB zrodził się z obumarłego ziarna, jakim była strata dziecka w grudniu 2010. Wtedy ujście bólu, cierpienia i refleksji nad życiem znalazło się w tekstach, które kolejno powstawały. Po debiucie płytą „Styl Południowo – Wschodni”. Krążek mimo, że zanurzony w nurcie hip-hop posiada perełki w zgoła odmiennych gatunkach muzycznych. W październiku 2014 premierę miało drugie dziecko Hioba – „33 kroki i 12/12”, która podąża nieco eklektycznym stylem na pograniczu hihp-hopu i innych gatunków muzycznych.

 

facebook.com/mchiob

Płyty Hioba kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl >>>

Wake Up
Kolekcjoner płyt winylowych, krakowski dj, organizator imprez i promotor. Muzycznie udziela się od 2009 roku, grając głównie w krakowskich klubach i na scenach wielu miast jako dj koncertowy. Współpracował, m.in. z Estropicall DeeJays, Rewelacyjni Hydrofoniks, Nibyland Sound System, Hiob, Rymcerze. Gra na bębnach afrykańskich oraz na instrumentach perkusyjnych. W swoich setach prezentuje głównie muzykę korzenną: funk, soul, afrobeat, hip hop, aczkolwiek ostatnio zahacza o rejony bardziej elektroniczne …

deejaywakeup.blogspot.com/

Szczegóły

Data:
2014/12/15
Czas:
7:00 pm - 9:00 pm
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Klub Poligamia
Dietla 97
Kraków, małopolskie Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo