Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Hope4Street – Warszawa // koncert w Oratorium św. Jana Bosko

2016/02/04

Darmowy

Już 4 lutego grupa Hope4Street oraz Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie (ul. Kawęczyńska 53) zapraszają na koncert. Będzie nie tylko rap, ale też pokazy breakdance, wizualizacje. Wszystko to na zakończenie karnawału! Wstęp wolny, start o 19.00

 

Zespół Hope 4 Street to autorska idea arteterapii, pedagogiki umiejętności realizowana w m.in Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Falenicy, w Świetlicy Socjoterapeutycznej „Mały Książę” Stowarzyszenia Otwarte Drzwi i dzieciakami z Pragi przez Annę Szmid. Zespół powstał 19.06.2012 roku na warszawskiej Pradze. Na początku animowany przez Annę Szmid w formie zajęć dodatkowych po godzinach pracy świetlicy z kilkoma dziećmi. Teraz zespół liczy ok. 20 osób w wieku od 6 – 60 lat i wciąż się rozwija. Wokół zespołu działa grupa pedagogów i artystów animująca muzykę, dział graficzny, koncerty itd.: Jacek Schmidt, Piotr Szmid, Urszulę Szmytko, Weronikę Wadowską, wspierani przez m.in. Wojtka Jachymiaka, Justynę Warecką, Stowarzyszenie Rady Polek i innych.


Pierwszy koncert zespołu odbył się na Noc Muzeów w 2012 roku. Potem nasze działania zostały zauważone przez Agnieszkę Sikorę z Fundacji „po Drugie” która zaangażowała się i dzięki jej staraniom nagrali pierwszy teledysk pt. „Mamo” i płytę demo.

 

 

Polecamy też relację z ostatniego Uwielbienia na Pradze organizowanego przez Oratorium oraz fundację „Chrześcijańskie Granie”

Szczegóły

Data:
2016/02/04
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Oratorium im. św. Jana Bosko na Kawęczyńskiej

Miejsce

Oratorium salezjańskie Kawęczyńska – Warszawa
Kawęczyńska 53
Warszawa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo