Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

I Otwockie Warsztaty Muzyki Gospel

2016/01/23 - 2016/01/24

W dniach 23-24 stycznia 2016 r. odbędą się I Otwockie Warsztaty Muzyki Gospel. „Po V edycjach Otwockich Warsztatów Muzyki Liturgicznej, wokół tej inicjatywy zgromadziło się wiele osób zainteresowanych muzyką wokalną w ogóle. Stąd pomysł, by tym razem mieszkańcom powiatu otwockiego i gościom zaproponować spotkanie z muzyką gospel. Do współpracy zaprosiliśmy Gabrielę Gąsior, solistkę gospel a także nauczycielkę śpiewu i instruktorkę wokalną. Gabriela Gąsior śpiewa z zespołem Holy Noiz i w duecie z mężem Wojciechem – GGDuo. Jest autorką tekstów i aranżacji wokalnych również dla innych artystów. Teksty jej autorstwa znalazły się na płycie Beaty Bednarz pt. ”Zamieszkaj ze mną”. Tworzyła aranżacje wokalne m.in dla Andrzeja Lamperta i Golec Orkiestry (więcej o Artystce: http://gabrielagasior.pl/biografia).” – zachęcają organizatorzy.

 

Zobacz płytę GABRIELA GĄSIOR & HOLY NOIZ – BEZ CIEBIE NIE MA MNIE na www.chrzescijanskiegranie.pl

Podczas warsztatów Gabriela Gąsior pracuje z grupą wokalną nad: emisją głosu, śpiewem w harmonii 2 i 3-głosowej, zgraniem chórzystów i nauką reagowania grupy na ruchy dyrygenta, pracą nad interpretacją pieśni (na naszych warsztatach nad polskimi kolędami w aranżacji gospel), nad inną stylistyką śpiewania (dostosowanie sposobu śpiewania do stylu aranżacji utworów), podstawami ruchu scenicznego w chóralnej muzyce gospel, śpiewem w języku polskim i angielskim oraz pracą z uczestnikami warsztatów nad rozwijaniem umiejętności śpiewu metodą „call and response”.
Warsztaty zakończymy koncertem, w którym udział wezmą: Gabriela Gąsior, zespół Holy Noiz i uczestnicy Warsztatów. Wykonamy popularne polskie kolędy w aranżacji gospel. Akompaniujący zespół Holy Noiz to: Wojciech Gąsior (bas, kierownictwo muzyczne), Łukasz Zając (perkusja), Dorota Zaziąbło (instrumenty klawiszowe), Robert Zając (gitara), Olaf Węgier (sax) – czyli grupa muzyków współpracujących ze sobą kilkanaście lat. Wywodzą się z różnorodnych środowisk muzycznych, ale w gospel następuje fuzja tych fascynacji. Z pewnością zapewniamy wydarzenie kulturalne na najwyższym poziomie.

Warsztaty i koncert finałowy w Otwockim PMDK.
zgłoszenia http://www.otwockigospel.pl/


Koszt:
Przy wpłacie do 15.01.2016 – 100 zł.
przy wpłacie do 16.01 – 20.01.2016 r. – 120 zł.
przy wpłacie od 21 – 23.01.2016 r. – 150 zł.

UWAGA
Cena nie obejmuje noclegów i posiłków
W czasie trwania warsztatów – będą przerwy kawowe, oraz dłuższa przerwa obiadowa

 

PATRONAT MEDIALNY: WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

 

 

Szczegóły

Start:
2016/01/23
Koniec:
2016/01/24
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Miejsce bez nazwy
Otwock, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo