Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ja Jestem (BIBLIA AUDIO) – Lublin / koncert w ramach obchodów 100-lecia KUL

2018/02/24

Darmowy
BIBLIA AUDIO - koncert

W ramach obchodów jubileuszu 100-lecia KUL 26 lutego 2018 r. w Centrum Spotkania Kultur odbędzie się koncert „Ja Jestem” (BIBLIA AUDIO), podczas którego na żywo będzie można usłyszeć wybrane fragmenty Biblii Audio m.in. w wykonaniu czołowych polskich aktorów, a także Chóru KUL.

Wydarzenie zostało zorganizowane także z powodu ukończenia prac nad projektem BIBLIA AUDIO superprodukcja, który polegał na nagraniu całego Pisma Świętego, księga po księdze w formie słuchowiska radiowego. Efekt : 113 godzin profesjonalne słuchowisko z dźwiękami tła i własną muzyką, w przygotowaniu którego wzięło udział kilkuset znanych aktorów oraz setki amatorów-wolontariuszy. Dzieło zostało podjęte przez Krzysztofa Czeczota i Maćka Budzicha.

Zobacz też: Jazzowe walentynki w Dobrym Miejscu

O samej produkcji pisaliśmy też w ramach naszych zainteresowań muzycznych. Bowiem księga Psalmów została nagrana przez wielu znanych (lub nieznanych) muzyków m.in Stanisława Soyki, zespołu OWCA czy też przez ekipę BackHomeWarsaw.

Posłuchajcie Psalmu 2 w wykonaniu Małgorzaty Hutek: PSALM 2 – MAŁGORZATA HUTEK I BIBLIA AUDIO SUPERPRODUKCJA [TELEDYSK]

BIBLIA AUDIO ZA DARMO!

Założeniem było to, że słuchowisko będzie dostępne za darmo online. Znajdziecie je na stronie www.bibliaaudio.pl, a także na płytach CD oraz na pendrive’ach.

 

Szczegóły

Data:
2018/02/24
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

KUL

Miejsce

Lublin – Centrum Spotkania Kultur
Plac Teatralny 1
Lublin, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo