Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Jędrzejki 2015 – Warszawa // zabawa andrzejkowa + koncert El Camino

2015/11/28

Jędrzejki 2015

Jędrzejki 2015 – chrześcijańskie andrzejkowanie, to niebanalne wydarzenie skupiające młodych ludzi, którzy lubią dobrą zabawę w nietuzinkowym towarzystwie. W tym roku odbędą się 28 listopada 2015 w sali pod kościołem  MB Królowej Aniołów (ul. ks. Bronisława Markiewicza 3) w Warszawie.  Gościem specjalnym będzie zespół El Camino, a zabawę do rana poprowadzi wodzirej Radek. Start imprezy o 21.00. Wstęp w cenie od 35 zł do 19 zł. Więcej na facebook oraz www.adrzejki.waw.pl

 

„Nie wciskamy kitu. Nie lejemy wosku.” Impreza jędrzejkowa skupia środowiska chrześcijańskie, by upowszechniać chrześcijańskie wartości oraz aby pokazać, że nie potrzebne są żadne wspomagacze by bawić się dobrze oraz poznawać nowych ludzi. Jędrzejki, to spotkanie ludzi o podobnych poglądach oraz próba przełamania stereotypu „Katola”.

Tradycją tego wydarzenia jest prowadzenie zabawy przez wodzireja. Dzięki niemu zabawa zyskuje niepowtarzalnego charakteru – wszyscy zgromadzeni integrują się w różnego rodzaju tańcach, zabawach. W tym roku zabawę poprowadzi wodzirej Radek.

Dodatkową atrakcją będzie koncert zespołu El Camino – w świetnych pop – jazzowych aranżacjach usłyszymy kawałki z ich debiutanckiego krążka „Bliżej” oraz z albumu „Miłość Niepojęta”, a także zupełnie nowe – zapowiadające trzecią płytę zespołu.

 

Płyty El Camino oraz wiele innych kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl >>>

 

Jędrzejki organizowane są przez młodych ludzi należących do różnych wspólnot. Od początku nad tym przedsięwzięciem swoją pieczę sprawują młodzi z Odnowy w Duchu Świętym, którzy zapoczątkowali tą ideę. W 2011 roku dołączyło Duszpasterstwo Akademickie Bemowo, a w 2012 roku Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Mariańskiego Duszpasterstwa Młodych „Na Górce” i Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo. Zespół organizujący zabawę jędrzejkową, to ludzie, którzy samodzielnie poszukują miejsca, organizują zespoły odpowiedzialne za przygotowanie całej imprezy: reklamę, przygotowanie sali, poczęstunku, dbanie o dobrą zabawę.

 

Jędrzejki to impreza non profit. Pieniądze, uzyskane ze sprzedaży biletów służą do zapewnienia uczestnikom dobrej zabawy: wodzireja, wszelkich atrakcji, sali oraz poczęstunku. Organizatorzy nie otrzymują wynagrodzenia za przygotowanie oraz przeprowadzenie Jędrzejek. Wszyscy zaangażowani w akcję działają charytatywnie.

PROGRAM:

21.00 – koncert El Camino

22.00 – 3.00 – zabawa prowadzona przez wodzireja

CENY BILETÓW – JĘDRZEJKI 2015:

39 zł – normalny (lub 29zł + przyniesione jedzenie)

26 zł – studencki (lub 19zł + przyniesione jedzenie)

 

Więcej na www.andrzejki.waw.pl oraz na facebooku: Jędrzejki

Impreza pod patronatem Chrześcijańskiego Grania oraz naszego serwisu koncertowego koncertTY.chrzescijanskiegranie.pl

Szczegóły

Data:
2015/11/28
Wydarzenie Categories:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce

Sala przy kościele MB Królowej Aniołó – Warszawa
ks. Bronisława Markiewicza 3
Warszawa, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.andrzejki.waw.pl

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo