Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kabaret Pod Egidą – Warszawa / Dobre Miejsce – Pół wieku śmiechu

2017/03/25

45 PLN
Kabaret Pod Egidą - Pół wieku śmiechu

Kabaret pod Egidą rozpoczął już 50-ty sezon działalności. „Pół wieku śmiechu” to nowy program Jana Pietrzaka i spółki, który zaprezentują już  25 marca 2017 o godz. 18:00 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce. Bilety w cenie 45 zł do kupienia ON-LINE na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz stacjonarnie.

Zobacz też: Popiełuszko – Litania Wolności / Warszawa – uroczysta premiera

Jest to jubileuszowy, 50. sezon Kabaretu Pod Egidą – koncert będzie nagrywany przez TVP.T Jubileuszowe przedstawienie Kabaretu Pod Egidą pt. „Pół wieku śmiechu” odbędzie się 25 marca 2017 o godzinie 18.00.

Wystąpią: Ewa Dałkowska, Jan Pietrzak, Paweł Dłużewski, Stanisław Klawe, Bartek Kurowski, Ryszard Makowski oraz Młodzieńcza Grupa „Świt”pod kierownictwem Małgorzaty Szeptyckiej i Krzysztofa Żesławskiego.

Pojawi się także Kapela spod Egidy: Krzysztof Paszek, Jarek Małys, Jerzy Czekalla, Jerzy Stelmaszczuk, Stanislaw Pietrzyk

BILETY KUPIONE PRZEZ INTERNET BĘDĄ DO ODBIORU W SKLEPIE „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE” (ul. DEWAJTIS 3, WEJŚCIE B, I PIĘTRO) BEZPOŚREDNIO PRZED WYSTĘPEM. KUPNO STACJONARNE W GODZINA PRACY SKLEPU (PN-CZW od 9.00 do 16.30)

Szczegóły

Data:
2017/03/25
Koszt:
45 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Pod Egidą

Miejsce

Dobre Miejsce
ul. Dewajtis 3
Warszawa, 01-815 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo