Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Keep aLIVE – Łódź // koncert promujący singiel „Prolog”

2015/02/13

Darmowy
keep alive - plakat

Zespół Keep aLIVE promuje swój najnowszy singiel „Prolog”. Jest to cześć projektu „Dekalog” na który złoży się dziesięć części. Koncert premierowy odbędzie się 13 lutego (piątek) o godz. 19.00 w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Łodzi na Dąbrowie (Skwer św. Maksymiliana 1). Wstęp wolny.

 

Wybór tematu kolekcji nie jest przypadkowy. Członkowie zespołu chcą na swojej drodze życia wrócić do bazy, podstaw wiary i moralności. Chcą zwrócić uwagę na to co jest najważniejsze, co pomaga i czym najlepiej kierować się w życiu. Zwracają też uwagę na to, że nikt nigdy nie jest na straconej pozycji. Zawsze jest Ktoś Kto wyciąga do każdego z nas rękę. Mówią też o wolności, wolnej woli, dzięki której możemy tę rękę chwycić lub odrzucić i zaufać tylko własnym siłom. Kolekcja „DEKALOG” mówi o tym, że każdy z nas ma swoje życie wewnętrzne. Życie, które tęskni za dobrem, tym najczystszym, najlepszym, które tęskni za pokojem, za miłością, a te „dziesięć słów” jest najlepszym drogowskazem.

„Wiemy, że jest BÓG. Mamy też świadomość jak obecny świat zamazuje Jego obraz przed naszymi oczami, jak bardzo zagłusza Jego obecność. Nie zawsze potrafimy modlić się słowem, ale naszą modlitwą jest muzyka. Mamy świadomość upływającego czasu i na to też zwracamy uwagę innym. Musimy obudzić się i stanąć w prawdzie. Brać życie w swoje ręce i działać. Wygodnie jest być obserwatorem i komentatorem, ale czy o to chodzi? Dlatego mówimy: „wierz, żyj, nie trać dni”, „jako gracz, nie widz”, bądź „w centrum zdarzeń”. Jeżeli nie wiesz co masz robić, jak żyć, to my mówimy: masz DEKALOG! „A twoje serce wie, że drogowskazem ma być”. Pamiętaj, że życie płynie, że możesz nie zdążyć, że może przejść tuż.” – piszą na stronie projektu.

Zapraszamy 13 lutego 2015 roku o 19.00 do Łodzi! Wstęp wolny.

Szczegóły

Data:
2015/02/13
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Kościół pw. Maksymiliana Kolbego
Skwer św. Maksymiliana 1
Łódź, 93-279 Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo