Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert Uwielbienia w Opolu

2014/06/19 @ 7:30 am - 9:00 pm

Już po raz piąty, w Boże Ciało, 19 czerwca 2014 w Opolu będzie miał miejsce Koncert Uwielbienia. Modlitwę poprowadzi zespół Przecinek wraz zaprzyjaźnionymi muzykami i Chórem Corpus Christi, który tworzyć będą uczestnicy kolejnej edycji Warsztatów Uwielbienia.

 

Tak jak w latach ubiegłych organizatorzy zapraszają do wspólnej modlitwy śpiewem i uwielbienia Boga za dar Jego obecności w Najświętszym Sakramencie. Dlatego przed koncertem będą odbywać się Warsztaty Uwielbienia – pierwsze spotkanie już w weekend 24/25 maja 2014.

 

O samym koncercie napiszemy jeszcze później, a tymczasem zapraszamy chętnych chórzystów – wszelkie info znajdziecie TUTAJ.  Warsztaty będą odbywać w trzech weekendowych sesjach. Koszt całości to 100zł.

 

Więcej informacji o Koncercie i Warsztatach znajdziecie na stronie www.koncertuwielbienia.pl. Chrześcijańskie Granie objęło patronatem to muzyczne uwielbienie. Polecamy też płyty z nagraniami koncertu z lat poprzednich

Szczegóły

Data:
2014/06/19
Czas:
7:30 am - 9:00 pm
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Plac przy kościele Przemienienia Pańskiego
Osiedle A.K., ul. Stefana Grota – Roweckiego
Opole, Opolskie Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo