Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kraków: Wieczny + Hiob

2015/06/14

Parafia Świętego Szczepana w Krakowie, Niedziela 14 czerwca, godzina 14:00.

Zagrają: Wieczny, HIOB i Pax

 

Wieczny – Ojciec Julii, mąż swoje żony, uczeń Jezusa Chrystusa i raper pochodzący z Radomia charakteryzujący się stricte chrześcijańskim przekazem. Pierwsze teksty uwieczniał nagrywając je na starym kaseciaku a’la jamnik w drugiej połowie lat 90. Na przełomie wieków powstało wiele tekstów oraz wierszy (niestety wiele z nich nie zachowało się do dzisiaj). Dziś jako nawrócony chrześcijanin, były alkoholik, wdzięczny Bogu za swoje nawrócenie i uzdrowienie jeździe po Polsce głosząc świadectwo swojego życie. Od 2011 roku znów zacząl tworzyć muzykę hip-hop. W tekstach wielokrotnie porusza temat Boga , wiary i wartości chrześcijańskich, gdyż są one centrum jego życia.

 

Wieczny został wybrany przez redakcję „Gościa Niedzielnego” do dziesiątki nadziei polskiej muzyki chrześcijańskiej. Współorganizator imprezy hip hopu chrześcijańskiego w Radomiu ” Wiara W Bitach
Współpracował z: Hiob, 2Pe, Dj Wake Up, Kuba Leciej, Danek, Dj aChu, Dunar, Hiob, Besiu, Dj Yonas, Eks, Ola Józefko, Gio Priest, DeFroiz, Ela Moczoł, Hiob, Kajfasz, Dj Alterego.

 

Szczegóły

Data:
2015/06/14
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Nienazwane Miejsce
Kraków, + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo