Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Łukasz Buksa OFM – Kraków // premiera klipu Pokój i dobro oraz koncert

2015/10/04

Pokój i Dobro - Łukasz Buksa

Dokładnie 4 października 2015 o 17.00 (we wspomnienie św. Franciszka z Asyżu)  w samym sercu Krakowa (Klub Pod Jaszczurami) odbędzie się premiera wideoklipu do piosenki „Pokój i dobro”. Po niej o. Łukasz Buksa zagra koncert, w czasie którego zabrzmią utwory z płyty „Możesz Więcej!”. Wydarzenie pod patronatem Chrześcijańskiego Grania. Wstęp wolny. Zapraszamy! 

 

„Pokój i dobro” to drugi po utworze „Życie” singiel z płyty „Możesz Więcej”, który doczekał się wersji wideo. W nagraniu wziął udział Arkadio, jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej. Ujęcia do klipu zrealizowano w Krakowie, mieście, w którym na co dzień pracuje franciszkanin.

Niedzielna premiera i koncert będzie okazją do spotkania wszystkich zaangażowanych w prowadzoną od zeszłej jesieni akcję „Obudź się! Możesz Więcej!”. Zapraszam młodzież gimnazjalną i uczniów szkół średnich. To właśnie dla nich powstała płyta, z której pochodzi utwór „Pokój i dobro”. – zachęca o. Łukasz. Mam nadzieję, że tego wieczoru nie zabraknie na sali rodziców, którzy od początku wspierają stworzoną przeze mnie inicjatywę. Nie mogłem wymarzyć sobie lepszego terminu premiery niż uroczystość Świętego Franciszka, założyciela zakonu franciszkanów i tego, który jako pierwszy podkreślał jak ważny jest „Pokój i dobro”. – dodaje.

Również w niedzielę, o godzinie 20:00, teledysk zostanie udostępniony na kanale o.Łukasza Buksy na portalu YouTube (https://www.youtube.com/user/lukaszbuksa).

 

Gdzie: Klub pod Jaszczurami, Kraków

Kiedy 4 października 2015, godz. 17.00

wstęp: bezpłatny

 

Szczegóły

Data:
2015/10/04
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Łukasz Buksa OFM
Strona internetowa:
http://www.lukaszbuksa.pl/

Miejsce

Klub Pod Jaszczurami
Rynek Główny 8
Kraków, 31-000 Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo