Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Mała Armia Jezusa – Częstochowa / koncert urodzinowy + premiera płyty „Bogu Love”

2017/02/19

Darmowy
Mała Armia Jezusa - koncert Częstochowa

Już 19 lutego 2017 o 18.00 Mała Armia Jezusa zagra swój urodzinowy koncert. Będzie to też premiera ich drugiej płyty pt. „Bogu Love”. Zapraszamy do Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II (ul. Jagiellońska 67/71). Wstęp wolny.

 

Zespół Mała Armia Jezusa nagrywała m.in. z ks. Kubą Bartczakiem, Marcinem Pospieszalskim oraz Michałem „PAX” Bukowskim  z MUODYCH KOTÓW.

Schola powstała w Październiku 2012 roku z inicjatywy jak mówią sami jej członkowie Ducha Świętego. Głównym założeniem Scholi jest oprawa muzyczna mszy świętej dziecięcej w kościele pw. Matki Bożej Królowej Korony Polskiej w Blachowni. Gra na mszy świętej to nasz fundament, ale zdarza się, że mamy okazję chwalić Pana Boga poza parafią. Na samym początku, schola liczyła ok jedenaścioro  dzieci, jednego instrumentalistę oraz p. Monikę, która dbała o wychowanie muzyczne dzieci. O duchowy rozwój z kolei dbała siostra Rafaela osoba pełna ciepła i cierpliwości.
Obecnie Schola liczy dwadzieścioro siedmioro dzieci. Z biegiem czasu dołączył ksiądz Tomasz wspomagając scholę grą na klawiszach.

 

Szczegóły

Data:
2017/02/19
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Mała Armia Jezusa
Strona internetowa:
http://www.malaarmiajezusa.pl/

Miejsce

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II
Jagiellońska 67/71
Częstochowa, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo