Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Misyjne Święto Młodych 2016 – Chuldowo k/Poznania // spotkania z Miłosierdziem i Azją

2016/06/28 - 2016/07/02

70 PLN
Misyjne Święto Młodych 2016

Koncerty, inspirujące konferencje, wspólne Eucharystie, osobiste dyskusje i spotkania z ciekawymi osobami ze świata misyjnego, a to wszystko w towarzystwie aktywności sportowej i relaksu. Brzmi ciekawie? To wszystko na ósmym już Misyjnym Święcie Młodych w Chludowie pod Poznaniem w dniach 28 czerwca – 2 lipca. Tym razem tematem przewodnim będzie Boże Miłosierdzie i jego rola w życiu każdego człowieka, pod hasłem #OgarnijMnie. Koszt udziału to 70 zł. Zapisy na www.swietomlodych.werbisci.pl

 

– Jako tło misyjne, dla naszego święta, wybraliśmy Azję. Poznamy misjonarzy, którzy pochodzą z tego kontynentu, a aktualnie pracują w Polsce oraz tych, którzy z Polski wyjechali do pracy misyjnej w Azji-mówi Marta Molińska-Glura – jeden z liderów Werbistowskiego Centrum Młodych TABOR i dodaje – Ósme Misyjne Święto Młodych to już ostatnia szansa na dobre przygotowanie się do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, stąd nasz pomysł, by tegoroczne spotkanie też skoncentrować wokół miłości Miłosiernego Boga Ojca.

Wśród osób, z którymi młodzi ludzie będą mogli porozmawiać podczas tych dni są: Abp Stanisław Gądecki – metropolita poznański; o. Michał Olszewski SCJ – znany rekolekcjonista i założyciel grupy medialnej Profeto; o. Jordan Śliwiński OFMCap – spowiednik i rekolekcjonista;
o. Kazimierz Szymczycha SVD – misjonarz Afryki oraz sekretarz Komisji ds. Misji Episkopatu Polski;
o. Krzysztof Malejko SVD – misjonarz pracujący na co dzień w Wietnamie; Darek Malejonek – założyciel i lider zespołu Maleo Reggae Rockers.

 

Każdego wieczoru odbywać się będą koncerty zespołów grających muzykę z dobrym przekazem, takie jak: Maleo Reggae Rockers, Ninive oraz Rock & Fire. A oprawę muzyczną każdego dnia zapewni Tabor Music Team.

Zapisy na Misyjne Święto Młodych 2016 odbywają się przez stronę www.swietomlodych.werbisci.pl

Szczegóły

Start:
2016/06/28
Koniec:
2016/07/02
Koszt:
70 PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Werbiści
Strona internetowa:
www.werbisci.pl

Miejsce

Chuldowo (pod Poznaniem)
Chuldowo, Polska + Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo