Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Młodzi i Miłosierdzie – Tauron Arena Kraków / spotkanie młodych

2016/03/15 - 2016/03/16

rejestracja
Młodzi i Miłosierdzie - Tauron Arena Kraków

Młodzi i Miłosierdzie to wyjątkowe wydarzenie, które w dniach 15-16 marca  w godzinach 10.00 – 14.30 odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Projekt M&M jest związany z ogłoszonym przez papieża Franciszka Nadzwyczajnym Jubileuszem Miłosierdzia i jest skierowany do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej z Krakowa i okolic. Organizatorem spotkania jest Archidiecezja Krakowska we współpracy z Komitetem Organizacyjnym ŚDM.

 

Scenę w TAURON Arenie Kraków wypełnią performerzy, muzycy i aktorzy. W planie każdego dnia znalazły się widowiska muzyczno-taneczne, świadectwa i spotkania z gośćmi. Najważniejszym punktem programu będzie natomiast przejście przez Bramę Miłosierdzia, która na ten czas zostanie specjalnie wybudowana wewnątrz TAURON Areny Kraków. Organizatorzy spodziewają się ok. 10 tys. uczestników każdego dnia.

Spotkanie dla szkół gimnazjalnych odbędzie się 15 marca, a dla szkół ponadgimnazjalnych 16 marca. Rezerwacja miejsc trwa do 4 marca lub do wyczerpania miejsc.

Organizatorem projektu M&M – krakowskich obchodów Jubileuszu Miłosierdzia dla młodych jest Archidiecezja Krakowska we współpracy z Komitetem Organizacyjnym ŚDM. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Kardynał Stanisław Dziwisz – Metropolita Krakowski, Abp Rino Fisichella – Przewodniczący Papieskiej Rady ds. Nowej Ewangelizacji i Jacek Majchrowski – Prezydent Miasta Krakowa.

 

Wśród gości spotkania będzie m.in. bp Grzegorz Ryś, Krzysztof Demczuk, Arkadio.

 

Ramowy plan spotkania Młodzi i Miłosierdzie:

8.30 – otwarcie Tauron Areny

Część I – Poznaj Miłosierdzie

10.00 – rozpoczęcie spotkania

  • spotkanie z Biskupem
  • poczęstunek

Część II – Zobacz Miłosierdzie

  • przejście przez bramę Miłosierdzia

14.30 – zakończenie

 

Dodatkowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie: www.mlodziimilosierdzie.pl.

Szczegóły

Start:
2016/03/15
Koniec:
2016/03/16
Koszt:
rejestracja
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Archidiecezja Krakowska

Miejsce

Tauron Arena Kraków
Stanisława Lema 7
Kraków, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo