Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

New Heaven – Gdynia // koncert charytatywny dla Wiktorii

2016/03/12

charytatywny
New Heaven - gdynia

Zapraszamy na koncert charytatywny zespołu New Heaven na rzecz 6-letniej Wiktorii, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie! Już 12 marca o 17.00 w Gdyni! Wstęp wolny – będzie przeprowadzona zbiórka na rzecz spełnienia marzenia Wiktorii.

 

Miejsce: Budynek Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Gdyni

Adres: Krasickiego 32

Data: 12 marca (sobota)

Godzina: 17:00

 

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność Fundacja dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwalają choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu wnoszą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

www.mammarzenie.org

W trakcie koncertu w Gdyni przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na spełnienie marzenia Wiktorii! (http://www.mammarzenie.org/marzyciele/6967-Wiktoria/)

 

Zespół New Heaven istnieje od 5 lat. Muzykę jaką wykonują można zamknąć w nurcie – popularnej w Polsce – muzyki chrześcijańskiej. Styl muzyczny skupia elementy zarówno muzyki pop jaki i soft rocka a także elementy jazzu. Zespół ma swoim koncie szereg koncertów w całej Polsce a także dwie płyty zarejestrowane na żywo: „Każdy dzień” (2011) i „Ożywieni” (2014).

Szczegóły

Data:
2016/03/12
Koszt:
charytatywny
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Budynek Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Gdyni
Krasickiego 32
Gdynia, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo