Małgorzata Hutek - PSALMY

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Twoje Niebo – Przemyśl / Droga Wiary – Uwielbienie

2016/11/20

Darmowy
Twoje Niebo - Droga Wiary
Jak co roku w uroczystość Chrystusa Króla zespół TWOJE NIEBO świętuje muzycznie DROGĘ WIARY. Zapraszają na wspólną modlitwę, którą rozpoczną Eucharystią. To wszystko będzie miało miejsce 20 listopada 2016 roku o godz. 18.00 w kościele św. brata Alberta w Przemyślu.
Następnie odbędzie się adoracja Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie i uwielbienie Jego obecności pośród nas. Tematem wspólnego trwania będzie Jego miłosierdzie: MIŁOSIERNY, JEZUS MÓJ – BÓG POKORY, UFAM MU!
Prowadzenie: zespół „Twoje Niebo” oraz schola „Cordis Maria” i chór „Deo Cantamus”.

„Twoje Niebo” stanowi dzisiaj 30 wokalistów i instrumentalistów. Ich twórczość, podobnie jak życie, to muzyka w różnych odsłonach takich jak jazz, gospel, rock, reggae, soul, pop oraz poezja śpiewana. Ponadto starają się, by znakiem rozpoznawczym „TN-u” była spontaniczność i żywiołowość, a zarazem głębia tekstów wykonywanych utworów wraz z ich niekonwencjonalnymi, autorskimi kompozycjami. W 2012 roku wydali debiutancki album zatytułowany „Dzień po dniu”, na którym zaśpiewali gościnnie Ewa Uryga, Janusz Szrom oraz Kasia i Andrzej Lampert.

Szczegóły

Data:
2016/11/20
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Twoje Niebo

Miejsce

Przemyśl – kościół św. Brata Alberta
św. Brata Alberta 6
Przemyśl, Polska
+ Google Map

chrzescijanskie granie_logo_malutkie

Jeśli chcesz znaleźć płyty tego i innych wykonawców – wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl – największy sklep z dobrą muzyką w Polsce.

Play&Pray - Królestwo